ua en ru

Джонні Депп влаштував бійку на знімальному майданчику

Джонні Депп влаштував бійку на знімальному майданчику Фото: кадр з фільму "Мордекай"

Актор в стані алкогольного сп'яніння влаштував бійку

Голлівудський актор Джонні Депп напав на менеджера по локаціях під час зйомок кримінального детективу "Лабіринт", де він грає детектива Рассела Пула, який розслідує вбивства реперів Тупака Шакура і The Notorious B.I.G. У момент інциденту артист знаходився в стані алкогольного сп'яніння. Про це повідомляє New York Post.

Відомо, що під час роботи над одним з епізодів Депп "цілий день вживав спиртні напої" і намагався сам зрежисирувати сцену, яку знімали на вулиці в центрі Лос-Анджелеса. Зйомки, під час яких поліція перекрила частину вулиці, тривали довше потрібного часу і один з менеджерів сказав режисерові Бреду Фурману, що варто припиняти їх. "Сам це скажи Джонні Деппу", - відповів він. Менеджер сказав артисту, що "цей дубль - останній", на що Депп відреагував агресивно і спробував вдарити його.

"Він встав дуже близько до нього і кричав: "Та хто ти такий? У тебе немає на це права!"" - відзначило джерело видання. Він додав, що Депп запропонував заплатити менеджеру 100 тисяч доларів, якщо той вдарить актора. Після цього Деппа відтягли в бік. Режисер Фурман прокоментував подію і заявив, що "серйозність конфлікту злегка перебільшена".

Нагадаємо, що на Джонні Деппа подали в суд його охоронці.