ua en ru

"Єдине, що приходить в голову": відомий український шоумен відповів на пропозицію пожартувати російською

"Єдине, що приходить в голову": відомий український шоумен відповів на пропозицію пожартувати російською Фото: Сергій Притула (instagram.com/siriy_ua)

Він також продемонстрував свою реакцію на фото

Відомий український шоумен і телеведучий Сергій Притула показав, як би він відреагував на прохання пожартувати російською мовою. Відповідна фотографія опублікована на сторінці коміка у соцмережі Instagram.

На знімку ведучий в чорному костюмі зображує трохи викривлений вираз обличчя.

"Твій погляд, коли тобі пропонують жартувати російською, а єдине, що приходить в голову: "У Львові відкрився ресторан "Росія" і горів до самого ранку", - написав шоумен під фото.

"Єдине, що приходить в голову": відомий український шоумен відповів на пропозицію пожартувати російською

Скріншот поста (instagram.com/sergiypritula)

До речі, Притула повідомив, куди його тягне найбільше.

"Це якесь таке досить дивне, нове і цікаве відчуття, говорити про своїх дітей у множині. Один наш знайомий нещодавно виклав відео з озера на висоті 1400 метрів, десь 200 км від Ужгорода, у напрямку Європи. Я йому написав, що наступного літа беру дружину і дітей (дітей! Точно, у мене ж двоє!), А ти показуєш дорогу, куди їхати. Я обожнюю стареньку Європу, дуже", - зізнався Притула.

Шоумен також розповів, чи не тягне його в Ісландію або Нову Зеландію.

"В Ісландії я був. В Рейк'явіку на футболі. Хоча Рейк'явік - це не Ісландія. Рейк'явік - це наші Бровари. Я їхав по Рейк'явіку і думав - Бровари. От наші хлопці-ультрас, які приїхали раніше, облазили пів-Ісландії, сказали, що просто неймовірна краса. А мені ніколи не щастить з Ісландією. Тому що туди треба летіти в липні або серпні, а у мене завжди в цей період зйомки", - сказав Притула.