Екс-суддя Майстер-шеф показав зворушливий знімок з новонародженим сином

STYLERЗірки        24.06.2017 - 21:59
Фото: Микола Тищенко з новонародженим сином (instagram.com/nikolaytyshchenko)
Фото: Микола Тищенко з новонародженим сином (instagram.com/nikolaytyshchenko)

"Я живу на роботі, але як тільки з'являється можливість, завжди присвячую весь вільний час сім'ї", - зізнався щасливий батько

Відомий український ресторатор і екс-суддя Майстер-шеф Микола Тищенко  опублікував знімок зі своїм новонародженим сином. Малюк з'явився на світ у квітні, партнерські пологи пройшли в США. Знімок, на якому синові всього три дні, Тищенко показав у Instagram.

Скріншот поста аккаунта instagram.com/nikolaytyshchenko

"У кожної народженої дитини є своя доля, своє призначення. Ми, батьки, тільки відкриваємо двері у цей непростий Світ. Дуже хочу, щоб всі малюки стали успішними і реалізували себе у всіх починаннях. Мій Тато працював цілодобово годинникарем і в свої двадцять років намагався зробити все можливе, щоб наша сім'я ні в чому не потребувала, але грошей завжди не вистачало, мама була в декреті і він був єдиним годувальником. Я проводив з ним не так багато часу як хотів, але тільки зараз розумію, що іншого виходу у нього не було... Через 10 років він досяг бажаного і побудував кар'єру, про яку так мріють", - згадує ресторатор.

Тищенко насолоджується часом, який може провести з рідними.

"Минув час, я сам став батьком двох хлопчиків. Я живу на роботі, але як тільки з'являється можливість, завжди присвячую весь вільний час сім'ї. Тут синові 3 дні", - зазначив щасливий тато.

Нагадаємо, що Микола Тищенко і його 23-річна дружина Ганна Барановська влаштували пишні хрестини для малюка у Видубицькому монастирі.

До речі, екс-суддя Майстер Шеф Тищенко розсекретив подробиці пологів своєї дружини в США.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: діти
On Top