ua en ru

Ембер Херд судиться з продюсером через відверті сцени

Ембер Херд судиться з продюсером через відверті сцени Фото: Ембер Херд

Зірка подала до суду на продюсера фільму "Лондонські поля"

Колишня дружина Джонні Деппа актриса Ембер Херд подала позов на продюсера Крістофера Хенлі, який зняв фільм "Лондонські поля". Актриса виконала в картині одну з ролей, проте фільм так і не вийшов у світ, оскільки Ембер та інші актори бойкотували стрічку та звинуватили її творців у недотриманні контракту. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Зірка фільму "Ромовий щоденник" звинувачує Хенлі в тому, що той без її згоди з допомогою її дублера зняв відверті сцени сексуального характеру, при перегляді яких створюється враження, що на екрані сама Ембер.

Ембер Херд судиться з продюсером через відверті сцениФото: Ембер Херд

У заяві адвоката Херд говориться, що перед згодою на зйомки в "Лондонських полях", Ембер обговорила з Хенлі умови й обмежила свою появу у відвертих сценах. Домовленість актриси з продюсером була зафіксована на папері. Однак Хенлі, незважаючи на документ, все ж зняв відвертий матеріал з героїнею Херд. У кадрі з'явилася не сама зірка, а її дублер. Сама Херд заявила, що ніколи б не погодилася на зйомки сцен такого відвертого сексуального характеру.

До речі, колишня дружина Джонні Деппа закрутила роман із засновником Tesla.