ua en ru

Ще одна українська співачка виступить в російському шоу

Ще одна українська співачка виступить в російському шоу Фото: Крістіна Бардаш (instagram.com/kri_luna)

Співачка Луна візьме участь у передачі "Вечірній Ургант"

Українська співачка Крістіна Бардаш, більш відома як Луна, і дружина соліста і засновника групи "Гриби" Юрія Бардаша візьме участь у шоу "Вечірній Ургант" на російському Першому каналі.

Про це артистка повідомила в своєму Instagram.

"Заспіваю для вас у понеділок (27 листопада) у "Вечірньому Урганті". Записуйтеся на ефір", - написала Луна.

Ще одна українська співачка виступить в російському шоуСкріншот поста (instagram.com/kri_luna)

Відзначимо, що 17 листопада Луна, яку американський Vogue назвав обличчям музичної революції в Україні, презентувала свій другий студійний альбом "Острів свободи", в який увійшли 8 нових синглів.

Луна описує свою музику, як "душевний поп" з ностальгією по 90-м і нульовим. Своїми кумирами вважає Лану Дель Рей, Єву Польну, Бьорк.

Нагадаємо, що раніше відома українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно представила свою першу сольну композицію під псевдонімом NK, прийшла на популярне шоу "Вечірній Ургант" на російський "Перший канал".

В ефірі програми співачка в черговий раз презентувала свій новий сольний проект, розповіла про маніяків, які переслідують її під час ранкової пробіжки, а також пояснила, "у чому відмінність NK від Насті". На запитання ведучого Івана Урганта українка відповіла, що NK – "це філософія".

При цьому в мережі багато людей негативно відреагували на чергову появу співачки на росТБ.

Варто відзначити, що не так давно у "Вечірньому Урганте" засвітилася і Світлана Лобода.