ua en ru

Ештон Кутчер розповів про насильство над дітьми, ледь стримуючи сльози

Ештон Кутчер розповів про насильство над дітьми, ледь стримуючи сльози Фото: Ештон Кутчер

Кадри з маленькою дівчинкою в сексуальному рабстві до глибини душі шокували актора

Знаменитий голлівудський актор Ештон Кутчер виступив на засіданні Комітету з міжнародних відносин сенату США, де говорив про дітей, які потрапили в сексуальне рабство. Відео емоційної промови, під час якої актор ледь стримував сльози, опублікували в мережі.

Виявилося, що актор брав участь у рейдах з ФБР і бачив те, що ніхто і ніколи більше не повинен бачити. Він розповіді про відео, в якому американський секс-турист в одній з азіатських країн гвалтує дворічну дівчинку, яка сприймала це як гру. Ці жахливі кадри, зізнався Кутчер, він ніяк не може викинути з голови. Тому він закликав сенаторів зайнятися питанням про дитячому сексуальному рабстві, говорячи про результати роботи над проектом Thorn. Він спрямований на розробку програмного забезпечення, яке допомагає відслідковувати випадки торгівлі та насильства над дітьми.

Актор заявив, що докладе всіх зусиль до того, щоб запобігти сексуальному насильству по відношенню до дітей. На зневажливі відгуки про своєму проекті він відповів:

"Ще моя щоденна робота - це бути батьком своїх дітей. Одному з них 2 місяці, іншій — 2 рочки. І цю роботу я сприймаю дуже серйозно. Я вірю, що в моїх силах захистити їх право на щастя, і я повинен бути впевнений, що суспільство і уряд також їх захистять у разі необхідності", - каже Кучер.

До речі, у Хмельницькому дівчинка дивом залишилася неушкодженою після жахливої ДТП.