ua en ru

"Це несерйозно": Кобзон вирішив помирити ватажків "ЛНР"

"Це несерйозно": Кобзон вирішив помирити ватажків "ЛНР" Фото: Йосип Кобзон (iosifkobzon.ru)

Співак має намір навіть прилетіти на Донбас

Одіозний російський співак Йосип Кобзон, у котрого є паспорт "ДНР", вирішив помирити ватажка "ЛНР" Ігоря Теслярського і так званого "главу МВС" Ігоря Корнета. Про це 80-річний співак заявив в ефірі радіо "Комсомольская правда".

"Я вважаю, це протистояння завдає непоправної шкоди нашим землякам на Донбасі, тому що кидає тінь на народний рух, на суверенітет. Якщо у вас солоду немає, якщо ви не можете домовитися всередині своєї республіки, як ви хочете, щоб до вас ставилися Україна, Америка, Росія і так далі? Це несерйозно, - заявив він.

Кобзон також повідомив, що запропонував чолі так званої "ДНР" Олександру Захарченко запросити Теслярської та Корнета в Донецьк.

" І я прилечу теж. І посидіти, поговорити, що можна і що треба зробити", - заявив скандальний Кобзон.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що за інформацією російських ЗМІ, Плотницький не залишав Луганськ та провів нараду, на якій заявив про спробу державного перевороту". Зокрема, Плотницький зазначив, що в ході спроби "державного перевороту" в Луганську відключили телебачення, мобільний зв'язок і електрику. В організації перевороту він звинуватив "міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета і вимагає відкрити "кримінальні справи".

Читайте також відомий карикатурист їдко висміяв переворот в Луганську.