ua en ru

"Це постановка": зірка "Сватів" вперше прокоментував скандал із забороною серіалу

"Це постановка": зірка "Сватів" вперше прокоментував скандал із забороною серіалу Фото: Данило Білих і заборона "Сватів" (Колаж РБК-Україна)

Актор вважає, що глядачі знайдуть спосіб "отримати задоволення"

Відомий російський актор Данило Бєлих, який зіграв у заборонених в Україні "Сватах", вперше прокоментував скандал навколо серіалу, назвавши його "постановкою". Про це він розповів в інтерв'ю "Світському життю".

"Я намагаюся зрозуміти трагедію між Луценком і НАБУ, і розумію, що це така постановка, що ми вже бачили подібне. Тому таких постановок було і буде. Питання в тому, що: "Побачать? ". Побачать. "Отримають задоволення?". Отримають задоволення", - вважає актор.

Українські глядачі люблять серіал, говорить Білих.

Відео: Коментар Білих про заборону "Сватів" (Світське життя)

"У житті кожної людини буває якесь нещастя, і ти приходиш додому, натискаєш на кнопочку - і там з'являються "Свати" - і ти радієш, ти щасливий, ти посміхаєшся", - говорить зірка.

Білих зізнався, що працює і в Україні, і в Росії, а також купив п'ять років тому квартиру в Одесі, де і живе.

"Я їжджу туди-сюди, там працюю, тут працюю. Але живу, у мене квартира на Чорноморці, в Одесі, в Совіньоні", - заявив він.

Нагадаємо, що в листопаді розгорівся скандал через заборони "Сватів" в Україні: це сталося після внесення в "чорний список" Мінкульту Федора Добронравова, який грає одного з головних героїв серіалу.

До речі, Лободу, Ані Лорак і Ротару назвали окупантами.