ru ua

"Це - правильно!": Сергій Притула розповів, як він витратив гроші, пожертвувані на розвиток армії

"Це - правильно!": Сергій Притула розповів, як він витратив гроші, пожертвувані на розвиток армії Фото: Сергій Притула (РБК-Україна)

На суму понад 200 000 гривень було придбано різноманітне обладнання

Сергій Притула - український ведучий і актор, розповів про те, як і куди він спрямував кошти, пожертвувані йому на розвиток армії. За словами шоумена, йому вдалося освоїти близько 230 тисяч гривень, звіт про витрати яких він надав на своїй сторінці в Facebook.

В першу чергу Сергій зазначив, що було виділено 27 750 гривень на купівлю тонни дизельного палива для парамедиків "Ангели Тайри". "Це волонтерська служба порятунку хлопців на передовій (Маріупольське напрямок). Я нічого не розумію в медицині і не потягну "аптечку". Але з вашою допомогою можу забезпечити такий важливий пункт існування служби, як паливо для транспорту, яким вони евакуювали поранених. Раз в два місяці ми будемо купувати їм тонну солярки".

Далі мова пішла про військових водолазiв. Сергій зазначив, що iз загального фонду було виділено 45 тисяч гривень на підтримку цього підрозділу. Було зроблено чимало роботи: провели ремонт глибокого басейну для тренувань на судні "Лесозаводск", придбали тренувальне обладнання та витратні матеріали для курсів бойових плавців. Так само докупили відсутні гідрокостюми для 73-го морцентра.

Для 8-го полку був куплений квадракоптер "Фантом 4", вартістю 47 тисяч гривень. Сергій пише: "Тут все зрозуміло, коптерах і безпілотниках завжди є необхідність. Квадрокоптеры – це такий же витратний матеріал, як і патрони або амуніція.

Тепловізор для 10-ої бригади – 85 тисяч гривень. "У хлопців є нагальна необхідність. Ми з вами перекриваємо їх нестачу коштів. Це – правильно!".

Допомога тренувальному центру з підготовки бійців СЗГ. На патрони, порох, гільзи і капсули для снайперських гвинтівок великих калібрів (308 і 338) було витрачено 250 тисяч гривень.

Закінчив свій пост Сергій вельми прозаїчно: "Якщо ви хочете, щоб Захарченки і Гіві продовжували злітати в повітря – допомагайте Армії. В будь-який зручний для вас спосіб! Добрим словом, молитвою, логістикою або фінансовою допомогою".

Публікація Сергія Притули (facebook.com/serhiyprytula)

До речі, нещодавно Сергій Притула показав зворушливий знімок з підрослим сином.

Раніше ми писали про те, що Притула висміяв загибель ватажка угруповання "ДНР" – Захарченко.

Також шоумен повідомив про те, яке рішення телеведучої Ольги Фреймут стало для нього ударом.

Відео: (video.rbc.ua)