"Це провокація і маніпуляція": дружина Армена Джигарханяна зробила першу заяву після скандалу

П'ятниця 20 жовтня 2017 17:32
"Це провокація і маніпуляція": дружина Армена Джигарханяна зробила першу заяву після скандалу
Фото: Віталіна Цимбалюк-Романівська (Виталина_Цымбалюк_Романовская_facebook)

За словами жінки, вона не може повірити в те, що відбувається

Дружина російського актора Армена Джигарханяна, який нещодавно зробив скандальну заяву про неї, вперше прокоментувала його слова. Нагадаємо, що Джигарханян, перебуваючи в лікарні, був упевнений, що дружина могла бажати його смерті з корисливих мотивів, щоб отримати частина великої спадщини.

"Я телевізор не дивлюся. Я не можу уявити собі, при яких би обставинах великого актора Джигарханяна показували в халаті,  він говорить якісь незрозумілі речі. Поки що я ніяк не можу це прокоментувати...Може бути, він і міг таке сказати, але я не знаю, що з ним до цього відбувалося і в якому він стані. Мені здається, що його емоційним станом і станом здоров'я скористались сторонні люди", — розповіла Цимбалюк-Романівська кореспондентам програми "Центральне телебачення".

Дружину відомого актора не пускали до нього в лікарню. За словами жінки, вона не може зв'язатися з Джигарханяном навіть по телефону.

"Мене не пустили в лікарню. Кажуть, що не хоче мене бачити. Я досі не можу в це повірити. Я вважаю, що це провокація і маніпуляція. У нього забрали мобільний, поміняли номер. Якщо б я була поруч, цього б ніколи не сталося. Я думаю, він би розумів, що з ним такого бути не повинно. Те, в якому стані мені Армен Борисович дістався, після інсультів...Я думаю, навряд чи можна говорити про розрахунок", — заявила Віталіна.

Нагадаємо, що актор дотримується іншої думки і вважає, що його дружина бреше. Так, Джигарханян зробив скандальну заяву про молодій дружині.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся