"Це був шок": українська чемпіонка світу розповіла про переїзд до Києва з Донецька

STYLERЗірки        28.10.2016 - 10:34
Фото: Ольга Саладуха (sportarena.com)
Фото: Ольга Саладуха (sportarena.com)

Легкоатлетка Ольга Саладуха поділилася спогадами про те, як змушена була покинути рідне місто

Бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні, чемпіонка світу в потрійному стрибку Ольга Саладуха переїхала в Київ після початку війни на Донбасі. Про те, як вона обживалась на новому місці, спортсменка розповіла в інтерв'ю Sport.ua.

"Спочатку це, звичайно, був шок. Велике місто, нічого не налагоджено. Потрібні були садок, поліклініка. Спочатку мене це дуже налякало. Три місяці ми жили в готелі, а потім нам сказали: "Хлопці, треба шукати квартири, обустраивайтесь самі. Сезон закінчився, шукайте для себе вихід". Ось це почало лякати. Квартири не хотіли здавати багатьом, хто-то з Донецька, хтось із Луганська. Пішло загострене час, навіть зняти квартиру було дуже складно. Добре, що є ім'я, кажеш: "Подивіться в Інтернеті, я людина, якого ви завжди знайдете". Напевно, завдяки моєму імені і знайшли квартиру, змогли зняти її. Люди повірили, увійшли в положення.", - поділилася Саладуха.

За словами спортсменки, в Донецьку у неї залишилася квартира, але вона вже не підлягає відновленню.

"В Донецьку залишилася велика трикімнатна квартира, яку мені подарував за Олімпійські ігри наш мер Олександр Лук'янченко. На жаль, той будинок, який знаходиться недалеко від аеропорту, на Київському проспекті, повністю розбитий. Ми дзвонили — нам сказали, що будинок в аварійному стані", - сумно зазначила Саладуха.

Нагадаємо, що раніше жителі Донецька розповіли про правила виживання на окупованих територіях.

On Top