ru ua

Ісайя Фаєрбрейс (Австралія) з піснею "Do not Come Easy" пройшов до фіналу Євробачення 2017

Ісайя Фаєрбрейс (Австралія) з піснею "Do not Come Easy" пройшов до фіналу Євробачення 2017 Фото: Isaiah Firebrace (eurovisionworld.com)

На Євробаченні 2017 Австралія виступить вже втретє, повторити торішній успіх країни спробує Isaiah Firebrace

Ісайя Фаербрейс, представник Австралії на пісенному конкурсі, що проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавця і відео її виступу в першому півфіналі з піснею "don't Come Easy" - у нас на Styler.

Австралія на Євробаченні 2017: Ісайя Фаєрбрейс

Питання постійної участі заокеанської Австралії на Євробаченні все ще не вирішене, проте її представники успішно виступають вже два роки поспіль (2-е місце в 2016 році і 5-е місце в 2015-му). Учасник цього року, за прогнозами букмекерів, також входить в число фаворитів Євробачення 2017.

За рік підліток з невеликого містечка Моама став в Австралії справжньою знаменитістю. Це сталося завдяки перемозі в австралійській версії популярного талант-шоу "Х-фактор". У фіналі проекту Isaiah виконав пісню, написану спеціально для нього композиторами Ентоні Егізі і Девідом Мьюсемекі. Хіт "It's Gotta Be You" став лідером не тільки австралійських чартів, але також звучав на радіостанціях Данії, Нідерландів, Нової Зеландії, а в Швеції сингл може стати платиновим.

Дебютний альбом виконавця "Isaiah" вийшов в кінці 2016- го року і увійшов в 20-ку кращих альбомів Австралії.

В результаті внутрішнього відбору Isaiah Firebrace отримав право представляти Австралію на Євробаченні 2017 року з піснею "Do not Come Easy".

Учасник від Австралії виступив 9 травня в першому півфіналі конкурсу під порядковим номером 3.

Відео: Виступ Isaiah Firebrace з піснею "Do not Come Easy" (YouTube / Eurovision Song Contest)