ru ua

Крістіан Костов (Болгарія) з піснею "Beautiful Mess" пройшов до фіналу Євробачення 2017

Крістіан Костов (Болгарія) з піснею "Beautiful Mess" пройшов до фіналу Євробачення 2017 Фото: Kristian Kostov (eurovisionworld.com)

Від Болгарії на Євробаченні 2017 виступить наймолодший з вокалістів конкурсу в цьому році

Крістіан Костов, представник Болгарії на пісенному конкурсі, що проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавця і відео його виступ у другому півфіналі з піснею "Beautiful Mess" - у нас на Styler.

Болгарія на Євробаченні 2017: Крістіан Костов

Крістіану Костову тільки виповнилося 17, але він вже завоював право представити свою країну на Євробаченні. Виконавець виступить у другому півфіналі конкурсу, котрий відбудеться в Києві 11 травня.

Крістіан Костов народився в Москві в 2000 році. Його мама за походженням казашка, а батько - болгарин. Батьки помітили талант сина в ранньому дитинстві, а коли Крістіану виповнилося 6 років віддали його в відомий ансамбль "Непосиди". Хлопчик навчався вокальній майстерності і паралельно брав участь в концертах колективу в Кремлівському палаці, а також гастролював з "Непосидами" по Росії і за кордоном. У 2009 році Крістіан вже співав на сцені Євробачення, на церемонії відкриття конкурсу в Москві.

На рахунку молодого вокаліста участь в дитячих конкурсах "Sound Kids" (перемога), дитяча Нова хвиля 2012 (представляв Болгарію і зайняв 7 місце), проект "Школа музики" (3 місце). Крістіан Костов дійшов до фіналу в російській версії талант-шоу "Голос.Діти", посів друге місце на Х-факторі в Болгарії.

У 2016 році Крістіан підписав контракт з лейблом Virginia Records і записав дебютну пісню "Не сі за мен", яка кілька тижнів трималася на вершині болгарських хіт-парадів. Потім вийшов дует Крістіана Костова з Pavell & Venci Venc ' "Вдігам Level", що також став лідером болгарських чартів.

У березні 2017 року національний телерадіомовник Болгарії оголосив про те, що за результатами внутрішнього відбору на Євробачення 2017 поїде Kristian Kostov з піснею "Beautiful Mess".

Представник Болгарії виступить у другому півфіналі Євробачення 2017 (11 травня) під порядковим номером 15.

Відео: Виступ Kristian Kostov з піснею "Beautiful Mess" (YouTube / Eurovision Song Contest)