ru ua

Демі (Греція) з піснею "This is Love" пройшла до фіналу Євробачення 2017

Демі (Греція) з піснею "This is Love" пройшла до фіналу Євробачення 2017 Фото: Demy (eurovisionworld.com)

На Євробаченні 2017 від Греції виступить відома співачка, чий голос кілька років тому вже підкорив мільйони слухачів в усьому світі

Демі, представниця Греції на пісенному конкурсі, що проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавця і відео її виступу в першому півфіналі з піснею "This is Love" - у нас на Styler.

Греція на Євробаченні 2017: Демі

Повне ім'я виконавиці - Деметра Пападея. 25-річна виконавиця отримала право представляти Грецію на Євробаченні 2017 за результатами внутрішнього відбору, а пісня "This is Love" була визнана кращою в фіналі спеціального національного конкурсу.

Демі родом з Афін, з раннього дитинства захоплюється музикою і співом. Гру на фортепіано дівчинка освоїла в п'ять років, а свій вокал удосконалює й досі. Незважаючи на любов до музики, Демі здобуває вищу освіту за юридичною спеціальністю в одному з ВНЗ Афін.

Професійна кар'єра виконавиці розпочалася 6 років тому, коли в дуеті з Міденістісом вона виконала пісню "Μια Ζωγραφιά". Наступний сингл співачки підкорив грецьких слухачів і довгий час займав лідируючі позиції хіт-парадів. У 2012 році Демі спільно з Playmen випустила сингл "Fallin", який зробив її популярною далеко за межами рідної країни. Хіт протягом року був лідером чартів радіостанцій по всьому світу, співачка виступала на концертах в нічних клубах, брала участь у фестивалі Europa Plus Live.

Дебютний альбом Демі "# 1" вийшов в кінці 2012 року. Співачка неодноразово ставала володаркою нагород MAD Video Music Awards, була визнана "Жінкою року" в Греції в 2012 році.

З піснею "This is Love" представниця Греції, Demy, виступила в першому півфіналі Євробачення 2017 (9 травня) під порядковим номером 10.

Відео: Виступ Demy з піснею "This is Love" (YouTube / Eurovision Song Contest)