ru ua

Ілінка і Алекс Флоря (Румунія) з піснею "Yodel It!" пройшли до фіналу Євробачення 2017

Ілінка і Алекс Флоря (Румунія) з піснею "Yodel It!" пройшли до фіналу Євробачення 2017 Фото: Ilinca і Alex Florea (eurovisionworld.com)

На Євробаченні 2017 учасники від Румунії виконали пісню в унікальній вокальній техніці

Ілінка і Алекс Флоря, представники Румунії на пісенному конкурсі, проходять у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавців і відео виступу у другому півфіналі з піснею "Yodel It!" - у нас на Styler.

Румунія на Євробаченні 2017: Ілінка і Алекс Флоря

Марія Ілінка Бачіле (Ilinca) - юна румунська співачка. Їй 18 років, а співати вона почала з 7-ми багато в чому завдяки тому, що вся родина дівчини пов'язана з музикою. Її манеру співу важко сплутати з будь-ким, Ілінка володіє унікальною технікою вокалу йодль, що і стане родзинкою номеру представників Румунії на Євробаченні 2017.

Ілінка успішно брала участь в різних фестивалях і талант-шоу. На румунському "Х-факторі" вона спробувала свої сили в 14 років. Дівчина виступала разом з жіночою групою. Через два роки Ілінка дійшла до півфіналу проекту "The Voice of Romania", після чого розпочала співпрацю з різними культурними організаціями.

Alex Florea також відомий румунським глядачам по шоу "Х-фактор" і "Голос Румунії". Олександру Alex Флоря захопився співом в 16 років, а до 25 років йому вдалося отримати право представляти свою країну на найпрестижнішому вокальному конкурсі Європи. Alex Florea здобуває вищу освіту за спеціалізацією "образотворче мистецтво" в університеті Ovidius.

Ilinca і Alex Florea об'єдналися в дует на національному відборі Румунії "Selecţia Naţională 2017". З піснею "Yodel it!" вони стали лауреатами і отримали можливість заспівати на сцені Євробачення 2017 у Києві.

Представники Румунії виступиои у другому півфіналі Євробачення 2017 (11 травня) під порядковим номером 5.

Відео: Виступ Ilinca feat. Alex Florea з піснею "Yodel It!" (YouTube/Eurovision Song Contest)