ru ua

Робін Бенгтссон (Швеція) з піснею "I Can not Go On" пройшов до фіналу Євробачення 2017

Робін Бенгтссон (Швеція) з піснею "I Can not Go On" пройшов до фіналу Євробачення 2017 Фото: Robin Bengtsson (eurovisionworld.com)

На Євробаченні 2017 Швецію представить яскравий співак та переможець багатьох талант шоу - Робін Бенгтссон

Робін Бенгтссон, представник Швеції на пісенному конкурсі, що проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавця і відео його виступу в першому півфіналі з піснею "I can't Go On" - у нас на Styler.

Швеція на Євробаченні 2017: Робін Бенгтссон

Євробачення 2017 стане для Робіна Бенгтссона виконанням дитячої мрії, адже цей конкурс був його улюбленим з юних років, і він доклав чимало зусиль для того, щоб стати його учасником.

Робін народився в Швеції (м. Свеньюнг) в 1990 році. До 13 років він вже освоїв гру на трубі і почав грати на гітарі. Захоплення музикою не слабшало і переросло в професійну діяльність.

Новий етап в житті молодого шведського виконавця почався в 2008 році, коли 18-ти річний Робін вирішив спробувати свої сили в популярному талант-шоу "Idol". Третє місце в фіналі реаліті принесло співакові успіх і допомогло продовжити кар'єру. Він почав співпрацю зі звукозаписним лейблом Merion Music, в якості запрошеного гостя виступав у багатьох шоу на шведському телебаченні. Його перший сингл "Another Lover's Gone" вийшов в 2009 році, а дебютний альбом під назвою "Under My Skin" був випущений в 2014-му.

Талановиті виконавці Швеції борються за право представляти свою країну на Євробаченні в конкурсі "Melodifestivalen". У 2016 році Робін Бенгтссон брав участь в ньому перший раз і зайняв 5 місце, а в цьому році співак став лауреатом "Melodifestivalen".

З піснею "I Can not Go On" талановитий учасник зі Швеції, Robin Bengtsson, виступив в першому півфіналі Євробачення 2017 (9 травня) під порядковим номером 1.

Видео: Выступление Robin Bengtsson с песней "I Can't Go On" (YouTube/Eurovision Song Contest)