ua en ru

"Їй потрібна допомога": російську знаменитість звинуватили в наркоманії

"Їй потрібна допомога": російську знаменитість звинуватили в наркоманії Фото: Маша Малиновська (facebook.com-mamalinovskaya)

Дві блондинки образили один одного і звинуватили у всіх гріхах

Російську модель і знаментость Машу Малиновську звинуватили у вживанні наркотиків. Зробила це провідна Дана Борисова, яка нещодавно сама пройшла реабилитиацию від згубної звички. Дві блондинки зустрілися в шоу "Андрій Малахов. Прямий ефір" і обмінялися образами в адресу один одного.

"Вона не визнає свою залежність, але ми неодноразово перетиналися з Машею на зйомках, я бачила в якому вона стані. Їй потрібна допомога", - сказала Борисова.

Двох блондинок вже було не втримати. З обох сторін ссыпались погрози і образи. Маша навіть відкрито заявила, що хоче вдарити Борисову, але цього не сталося.

Коли загострення пристрастей зменшився, Малиновська зізналася, що їй шкода страждає Дану.

"Мені її щиро шкода, адже вона нездорова. Раніше вона була дурепою, а зараз їй вже 40, а вона ні крапельки не набралася розуму", - сказала вона.

"Це непорозуміння. Вона падала п'яна, її підіймали, а вона поїхала, прихопивши амфетамін в ліфчику", - сказала Малиновська.

Відео: Малиновську звинуватили в наркоманії (YouTube/Прямий ефір)

Зазначимо, що Малиновська давно зникла з екрана і це породило чутки про можливі проблеми з наркотиками, але співачка все заперечує. За її словами, причиною відходу зі сцени стала тяжко хвора мама.

"Їй потрібна допомога": російську знаменитість звинуватили в наркоманіїФото: Маша Малиновська (instagram.com-malinovskaya_tv)

Нагадаємо, що у Запоріжжі підлітки за гроші рекламували наркотики.