ua en ru

"Фільм з рейтингом 18+": Марго Роббі запропонувала ідею спін-оффа про Харлі Квінн

"Фільм з рейтингом 18+": Марго Роббі запропонувала ідею спін-оффа про Харлі Квінн Фото: кадр з фільму "Загін самогубців"

Актриса вважає, що спін-офф повинна знімати режисер-жінка

Австрійська актриса Марго Роббі, відома роллю Харлі Квінн в "Загоні самогубців" розповіла, як вона представляє спін-офф про її персонажа. Вона вважає, що цю картину повинна знімати жінка-режисер. Про це повідомляє Collider.

Актриса заявила, що хотіла б побачити свого персонажа в компанії друзів. "Я запропонувала зняти фільм з рейтингом 18+ про банду дівчат, куди входить і Харлі, тому що думала, що їй потрібні друзі. Харлі любить спілкуватися з людьми, тому ніколи не змушуйте її зніматися у фільмі однією. Вона повинна бути з іншими людьми, і це повинна бути банда з дівчат. Я бачила не так багато схожих банд, особливо в бойовиках, тому це завжди була велика частина цього фільму", - сказала вона.

Роббі додала, що хотіла б бачити більше жінок на знімальному майданчику. "Потім, звичайно, нам потрібна була режисер-жінка, щоб розповісти історію. Я хотіла дати режисерові-жінці попрацювати над великобюджетним фільмом. Вони завжди отримують маленькі картини, але я сама дівчина і люблю бойовики. Ми що, повинні любити певні речі? Тому було дуже важливо знайти режисера-жінку для цього фільму, якщо можливо. Але врешті-решт - жінка, чоловік - роботу отримує кращий режисер, а Кеті Ян була найкращим режисером", - зазначила артистка.

Нагадаємо, що відомий актор розповів, чому у Дедпула немає дітей.