ua en ru

Відомий актор розповів, чому у Дедпула немає дітей

Відомий актор розповів, чому у Дедпула немає дітей Фото: скріншот youtube

Райан Рейнольдс розповів про бажання його персонажа завести дитину

Канадський актор Райан Рейнольдс, відомий роллю Дедпула, зізнався, що спочатку творці фільму хотіли зробити його персонажа татом. Виявилося, що в ранній чернетці сценарію "Дедпула 2" у головного героя була дитина. Про це повідомляє EW.

Актор зазначив, що йому і його співавторам сценарію Ретту Ризу і Полу Вернику довелося відмовитися від цієї ідеї. "Початком всього цього послужило питання: "А що якщо у Дедпула був би дитина? Що якщо події другої частини почнуться через п'ять років після першої? Як це буде?" Через півтори сторінки ми зрозуміли, що ця ідея повністю непридатна. Ми такі: "Ні-і. Ні-і. Ні ні ні. Це взагалі ніколи не спрацює". Ми повернулися до креслярської дошки і переробили сценарій так, що він став розповідати про бажання завести дитину. Я знаю, що багато людей відчувають таке бажання кожен день. Вони хочуть завести дитину, але не можуть", - розповів Рейнольдс.

Артист додав, що Уейд Вілсон і Ванесса не зможуть стати сім'єю в майбутній частині через бажання Дедпула захистити Рассела Коллінза від Кейбла. "Перший фільм був любовною історією, яку замаскували під фільм за коміксами. Друга частина - це сімейний фільм, який знову замаскували під фільм за коміксами", - поділився він.

Прем'єра картини "Дедпул 2" відбудеться 17 травня 2018 року.

Нагадаємо, що чоловік помер під час перегляду фільму "Месники: Війна Нескінченності".