ua en ru

Forbes назвав відомого режисера найбагатшою знаменитістю 2017 року

Forbes назвав відомого режисера найбагатшою знаменитістю 2017 року У десятку найбагатших американців увійшли відразу два режисера (фото: unsplash/alvinmahmudov)

Джордж Лукас в черговий раз здивував

Журнал Forbes традиційно підбиває підсумки року, назвавши найбагатших знаменитостей США 2017 року.

Список 10 найбагатших очолив американський режисер Джордж Лукас. Дохід автора культової саги "Зоряні війни", серії пригодницьких фільмів про Індіану Джонса Forbes оцінив в 5,5 млрд доларів.

Джордж Лукас очолив список Forbes

Скріншот сторінки forbes.com

Джордж Лукас

Американський режисер Джордж Лукас (скрін відео YouTube/JarJar Abrams)

В трійку найбагатших також увійшов колега Лукаса – американський кінорежисер Стівен Спілберг. Дохід чотириразового лауреата премії "Оскар", автора популярного фільму "Щелепи" в 2017 році склав 3,6 млрд доларів.

Третє місце списку Forbes очолює американська телеведуча Опра Уїнфрі з доходом 2,8 млрд доларів. До слова, ведуча ток-шоу "Шоу Опри Вінфрі" стала єдиною жінкою, яка потрапила в список найбагатших американців за версією Forbes.

Стівен Спілберг

Стівен Спілберг (скріншот сторінки forbes.com)

Опра Вінфрі

Опра Уїнфрі (скріншот сторінки forbes.com)

Цікаво, що в 10-ку найбільш успішних потрапили відразу три репера: Шон Комбс, відомий за псевдонімом Diddy, з доходом 820 млн доларів, репер Jay-Z (810 млн доларів) і продюсер, реп-виконавець Dr. Dre (740 млн доларів).

Відзначимо, що в список потрапив також відомий американський гольфіст Тайгер Вудс. Зі станом в 750 млн доларів він займає 8 позначку списку Forbes.

До речі, Forbes вже склав рейтинг найбільш високооплачуваних спортсменів всіх часів.