ua en ru

Фреймут в Хмельницькому побив директор м'ясокомбінату

Фреймут в Хмельницькому побив директор м'ясокомбінату Фото: Ольга Фреймут (bigmir.net)

За словами зірки, інспекція в Хмельницькому була найжорстокішою і найкривавішою за всі сезони

У четвер, 20 жовтня, під час зйомок проекту "Новий інспектор Фреймут. Міста" в Хмельницькому Ольгу Фреймут вдарив директор місцевого м'ясокомбінату.

Як повідомляє сайт телеканалу 1+1, телеведуча приїхала на м'ясокомбінат "Проскурів М'ясо", на який неодноразово скаржилися мешканці міста.

"Я поїхала на "Проскурів М'ясо"... Коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент злякалися. Свиней не просто вбивають, а катують", - сказала Фреймут.

Вона також розповіла, що на знімальну групу налетів міцний чоловік, почав видирати камери, кричати на неї. Потім чоловік перейшов на підозріло поступливу інтонацію і запропонував ведучій показати все. Ольга повірила.

"Чоловік відкрив якусь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом у спину виштовхнув мене на вулицю. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалася бійка. Наші хлопці прикривали нас і захищали камери", - зазначила Фреймут.

Від сильного удару у телеведучої залишився великий синяк на спині. Фреймут заявила, що брутальні дії та жорстоке поводження директора м'ясокомбінату тільки підтверджує правдивість нарікань місцевих жителів на підприємство.

Фреймут избли

Фото: Фреймут побили в Хмельницькому (1plus1.ua)

Фреймут побили

Фото: Фреймут побили в Хмельницькому (1plus1.ua)

"Ніхто не звертав уваги на те, що ми журналісти, і навіть на те, що я жінка, закрили очі... Така реакція персоналу є доказом того, що ми викрили їх беззаконня. Хотілося б, щоб директор комбінату був покараний", - наголосила телеведуча.

До речі, Фреймут розповіла про фігуру після пологів.