ua en ru

Фронтмен "Бумбоксу" розповів, що його родичі дивом уникли теракту в Пітері

Фронтмен "Бумбоксу" розповів, що його родичі дивом уникли теракту в Пітері Фото: Андрій Хливнюк

Андрій Хливнюк висловив співчуття у зв'язку з трагедією

Фронтмен українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк висловив співчуття сім'ям загиблих під час вибуху в метро Санкт-Петербурга. Музикант повідомив своїм прихильникам, що його рідні живуть у Пітері, та, на щастя, їм вдалося уникнути теракту. Відповідну публікацію він зробив на своїй сторінці в соцмережі Facebook, опублікувавши гарне фото міста.

"Місто "Пітер", до війни було мені рідним, як Берлін чи Прага. Там живе моя тітка, сестра з чоловіком і племяша. Пишуть, що "запізнилися" на 20 хвилин. Їхали в метро. Співчуваємо вам. Шкода людей!" – написав Хливнюк на своїй сторінці.

До речі, слова Вакарчука про теракт в Пітері викликали суперечку у соцмережі. Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук висловився про теракт в Санкт-Петербурзі, який стався у понеділок, 3 квітня. Він висловив свої співчуття на сторінці в соціальній мережі Twitter. Пост Вакарчука викликав ряд гнівних коментарів. Користувачам мережі не сподобалося, що український співак висловив свої співчуття країні-агресору та ще й російською.