ua en ru

Фронтмен "Бумбоксу" висунув жорсткі звинувачення "Дождю"

Фронтмен "Бумбоксу" висунув жорсткі звинувачення "Дождю" Фото: Андрій Хливнюк (viva.ua)

"Визнаючи анексію, ви стаєте тими людьми, які покривають вбивства", - вважає музикант

Трансляцію карти Росії з анексованим Кримом можна вважати покриттям вбивств тисяч українців. Про це, коментуючи заборону телеканалу "Дождь" в Україні, в ефірі програми "Козирєв Online" сказав лідер "Бумбоксу" Андрій Хливнюк.

"Наскільки я розумію, мова йде про те, що за законами вашої країни ви показуєте карту Росії, на якій Крим - частина РФ... Визнаючи анексію частини суверенної держави, на жаль, ви стаєте тими людьми, які покривають вбивства і викрадення людей, дискримінацію за національною ознакою, тюремні ув'язнення", - говорить Хливнюк.

Музикант нагадав, що в результаті військової агресії Росії в Україні загинуло 9167 осіб, за даними ООН на лютий 2016 року.

"Це більше, ніж за десять років війни в Афганістані, коли Радянський Союз воював. Показуючи карту Росії з Кримом, ви опосередковано стаєте тими людьми, які покривають і погоджуються з тим, що відбувається. "Проти" чи "за" ви - але це факт. Давай говорити мовою фактів. Вам залишається робити роботу з максимальним гідністю", - сказав він.

До речі, Вакарчук твердо прокоментував заборону "Дождь" в Україні.