ua en ru

Галкін і Пугачова повінчалися: з'явилося відео з обряди

Галкін і Пугачова повінчалися: з'явилося відео з обряди Фото: Максим Галкін і Алла Пугачова (facebook.com/msnru)

За шість років шлюбу пара зважилася на вінчання

Шоумен Максим Галкін і легендарна російська співачка Анна Пугачова повінчалися в православному храмі РПЦ. Відео таїнства опублікував Галкін Instagram.

"У нас світле радісне подія! Ми вінчалися", - написав він у мережі.


Відео: Вінчання Галкіна і Пугачової (instagram.com/maxgalkinru)

На церемонії вінчання Пугачова з'явилася в ніжно-рожевому платті з фатою, а Галкін – в класичному костюмі. Таїнство стало подією і для їх дітей – Гаррі і Єлизавети, які весь час були поруч з батьками.

Максим Галкін і Алла Пугачова поєдналися шлюбом шість років тому, пара разом вже протягом 16 років.

Галкін і Пугачова повінчалися: з'явилося відео з обряди

Скріншот поста облікового запису instagram.com/maxgalkinru

До речі, дочка Алли Пугачової і Максима Галкіна вже проявляє артистичні здібності, звеселяючи своїх відомих батьків. На своїй сторінці в Instagram Алла Борисівна опублікувала відео, де дівчинка хвалиться біжутерією, видаючи її за царські коштовності.

Нагадаємо, що на відкритті "Слов'янського базару" у Вітебську російський гуморист Максим Галкін досить гостро підняв тему санкцій в Росії.

"Російський народ санкцій, які накладає Захід, не відчуває. Ми відчуваємо ті санкції, які на нас накладає рідне уряд у боротьбі з Заходом. Але і тут ви допомагаєте. Спасибі, Білорусь, за швейцарський сир!" - пожартував Галкін.

"Що стосується нашої сім'ї, то ми давно звикли до імпортозаміщення. Моя дружина ще тоді поміняла Болгарію на вітчизняного виробника", - зізнався артист.