"Головне - не зупинятися": лідер "Бумбокс" підтримав дітей-переселенців

STYLERЗірки        15.11.2016 - 18:08
Фото: Андрій Хливнюк (twitter.com)
Фото: Андрій Хливнюк (twitter.com)

Андрій Хливнюк розповів про свій досвід подолання складного періоду в житті

Вокаліст популярного українського рок-гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк поділився зворушливою історією з дитинства, щоб підтримати дітей-переселенців. Артист записав відеозвернення в рамках флешмобу від UNICEF.

Зокрема, музикант згадав шкільні роки. Хливнюк розповів, як опинився в спецшколі, де незабаром був названий "аутсайдером" через погану успішність, що на той момент в його житті було справжньою трагедією.

"А тепер у цій школі висить мій портрет", - зазначив співак, додавши, що результат завжди говорить про людину значно більше, необхідно лише прагнути до своєї мети.

Зазначимо, що дитячий фонд ООН стартував з кампанією на підтримку дітей-переселенців і залучив до проекту відомих діячів культури та зірок українського шоу-бізнесу.

В коротких роликах зірки діляться своїми самими складними, часом трагічними і зворушливими історіями з дитинства. Таким чином, згідно з ідеєю кампанії, учасники флешмобу розповідають про свій досвід подолання цих бар'єрів у житті і підтримують дітей, які опинилися в настільки непростій ситуації.

Раніше Хливнюк розповів, що йому буває соромно в Маріуполі.

On Top