ru ua

До річниці смерті принцеси Діани видадуть книгу з її спогадами

До річниці смерті принцеси Діани видадуть книгу з її спогадами Фото: Принцеса Діана (Колаж РБК-Україна)

Оприлюднили спогади леді Ді про байдужість чоловіка Чарльза

Життя принцеси Діани, яка загинула в аварії 20 років тому, досі оповите таємницями. До 20-ї річниці загибелі принцеси Уельської буде перевидана книга її спогадів під назвою: "Діана: Її правдива історія". Уривки книги публікує The Daily Mail.

Автором видання став Ендрю Мортон, якому принцеса розповідала про проблеми з харчуванням (булімію) та про те, як нею нехтував її чоловік, син королеви Єлизавети II Чарльз Уельський.

"Коли я була на четвертому місяці вагітності Вільямом, я кинулася зі сходів, намагаючись привернути увагу мого чоловіка, щоб він вислухав мене. Я говорила Чарльзу, що я в розпачі, що я виплакую собі очі. Він сказав, що я, як той хлопчик, що кричав: "Вовк!". "Я не буду слухати", - підкреслив він", - розповідала свого часу Мортону Діана.

"Я кинулася до сходів. Вийшла королева, дуже налякана, тряслася, бо дуже злякалася. Я знала, що не втрачу дитини, при тому, що могла втратити, у мене були синці на животі", - розповіла вона.

Одкровення монаршої особи містять інформацію і про ставлення до неї батьків Чарльза – після нарікань принца вони вважали леді Ді "розпещеною дитиною".

Під час спільного життя Чарльза і Діани в Балморалі, в Шотландії, змучена жінка намагалася покінчити життя самуогубством.

"Ми залишалися в Балморалі від серпня до жовтня. Я була страшенно худа. Я була така пригнічена, що намагалася порізати собі вени бритвами. І весь час йшов дощ ", - розповідала тоді Діана.

Закоханість Чарльза в його нинішню дружину Каміллу Паркер-Боулз також неймовірно гнітила Діану, вона відчувала себе зайвою.

Слід відзначити, що принцеса загинула в аварії через рік після розлучення з Чарльзом, яке відбулося у 1996 році. У шлюбі вони були 11 років та народили двох синів, - Вільяма та Гаррі Уельських.

До речі, з'явилися невідомі факти з життя принцеси Діани.