ua en ru

Голос країни 8: олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені розповіла, яку пісню виконає

Голос країни 8: олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені розповіла, яку пісню виконає Фото: Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені (РБК-Україна)

Голос країни 8 стартує у неділю, 28 січня

Нещодавно в Києві пройшли сліпі прослуховування 8-го сезону Голосу rраїни. Для кого прослуховування пройшло успішно, а для кого ні – поки що інтрига зберігається.

Але стало відомо, що у прослуховуваннях взяла участь Ірина Мерлені, знаменита українська спортсменка, заслужений майстер спорту у вільній боротьбі.

"Буду й надалі займатися співом"

У коментарі Styler олімпійська чемпіонка зізналася: займатися співом їй подобається вже багато років, тому вона вирішила спробувати удачу в конкурсі Голос країни.

“Мені дуже подобається проект Голос країни, я дуже часто дивлюся його. Це була моя мрія – потрапити в це шоу. Я раніше також брала участь у різних вокальних конкурсах. Були і перемоги, і поразки. Але спортивний дух нікуди не дівається, він завжди зі мною! Мені завжди хочеться брати участь в конкурсах, пробувати себе в чомусь новому. Ми з друзями дуже часто співаємо", - сказала спортсменка.

Голос країни 8: олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені розповіла, яку пісню виконаєФото: Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені на сліпих прослуховуваннях (прес-служба "1+1")

Ірина Мерлені зізналася: в цілому їй сподобалося те, як вона виступила.

“Я була задоволена своїм виступом. Не можу сказати, що щось було не так. Я зробила все можливе, постаралася. І буду надалі займатися співом", - додала вона.

"Я завжди хотіла довести своєму татові, що можу бути олімпійською чемпіонкою"

Також олімпійська чемпіонка розповіла, з якою піснею взяла участь у сліпих прослуховуваннях.

"Вибрала пісню однією з моїх улюблених співачок - Патрісії Каас "Mon Mec a Moi", - зізналася Ірина.

На питання, чи знає чемпіонка французьку мову, вона відповіла:

“Коли я займалася спортом, дуже часто їздила по світу. У нас не раз були чемпіонати у Франції, і у мене є багато друзів, з якими я трохи спілкуюся французькою мовою".

При цьому вона зізналася: на виступі у сліпих прослуховуваннях деякі моменти не були ідеальними і, можливо, щось не вийшло.

Голос країни 8: олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені розповіла, яку пісню виконаєФото: Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені (РБК-Україна)

“Може, не вистачило тих емоцій, які я могла б дати. Треба подивитися на себе з боку. І тоді побачу, над чим мені більше працювати", - додала вона.

Відомо, що Ірина Мерлені займається спортом з чотирирічного віку. Але відвідувала і музичну школу, і займалася шахами.

“Моя мама хотіла, щоб я займалася танцями, жіночими видами спорту. Але мій тато - кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, тренер з вільної боротьби", - згадала Ірина Мерлені.

Батько часто говорив їй про необхідність занять спортом.

"Він говорив: "тобі потрібно взятися за якусь серйозну справу і довести її до кінця!". Тому я і вирішила займатися боротьбою. Але ще в спорті були важкі моменти, мені не раз хотілося піти з боротьби і взагалі ніколи не приходити в неї. Але я завжди хотіла довести своєму татові, що можу бути олімпійською чемпіонкою", - поділилася спортсменка.

Раніше співачка ILLARIA розповіла про свою участь у відборі на Євробачення 2018.

Також ми запустили тест, де ви можете проголосувати за улюбленого виконавця у відборі на Євробачення