ru ua

"Гречка, свіжі овочі, спорт": Антін Мухарський повідомив, що живе в Європі на 6 євро в день

"Гречка, свіжі овочі, спорт": Антін Мухарський повідомив, що живе в Європі на 6 євро в день Фото: Антін Мухарський (facebook.comDockerPub)

За його словами, в квартирі друзів він живе безкоштовно

Український актор Антін Мухарський, який емігрував з країни в Європу, повідомив, як йому живеться закордоном. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, де також розповів, що ображений тим, що на батьківщині його називають злісним "неплатником" аліментів.

Антін розповів людям про свої плани. За його словами, він незабаром представить книгу, в якій опише всі механізми "приниження української ідеї".

"Над чим, втім, і натхненно працюю в еміграції. Гречка, свіжі овочі, фрукти, чиста вода і спорт. Максимум 6 євро в день (з урахуванням комунальних послуг) - мій бюджет в день (згодом поділюся досвідом здоровою і економною життя в Європі). Квартиру до травня безкоштовно надали друзі. З наступного тижня почну друкувати окремі глави нового роману. Так що вороги - тримайтеся! Продовження випливає...", - написав Антін Мухарський.

"Гречка, свіжі овочі, спорт": Антін Мухарський повідомив, що живе в Європі на 6 євро в деньСкріншот (facebook.com/AntinMykharskyi)

Як раніше писав Styler, актор Антін Мухарський,, який виїхав з України, обурився тим, що на батьківщині з нього зробили "злісного неплатника" аліментів. Також він згадав про суїцидальних думках, які його відвідують з-за того, що йому не дають бачитися з дітьми. Він повідомив, що справно платить своїм дітям аліменти, всупереч тому, що написано в ЗМІ.