ua en ru

Хілларі Клінтон: Путін - хуліган, який буде брати, поки його не зупинять

Хілларі Клінтон: Путін - хуліган, який буде брати, поки його не зупинять Фото: Хілларі Клінтон з Володимиром Путіним

Американський політик сказала, що президент Росії намагатиметься забрати собі стільки, скільки зможе, і назвала свої відносини з ним жорсткими

Кандидат на пост президента США від демократичної партії Хілларі Клінтон у розмові з журналістами The New York Times висловила свою думку про Володимира Путіна. Клінтон назвала російського лідера хуліганом і зазначила, що він постарається урвати якомога більше, якщо його не зупинити.

"Як багато хулігани, він з тих, хто буде брати стільки, скільки може, поки ви його не зупините", - сказала політик.

Екс-держсекретар також розповіла про свої стосунки з Путіним. За її словами, це жорсткі стосунки, однак побудовані вони на повазі. Хілларі Клінтон нагадала, що під час її роботи на посаді держсекретаря США країнам вдалося домовитися про скорочення ядерної програми.

Раніше її суперник у передвиборній гонці кандидат від республіканців Джеб Буш також несхвально висловився про Путіна, назвавши його "диктатором" і хуліганом.

Водночас, інший представник Республіканської партії Дональд Трамп висловився про російського президента з повагою і звинуватив своїх колег-політиків в заздрості. Цьому передували слова Володимира Путіна про те, що Трамп є лідером президентської гонки.

"Велика честь отримати комплімент від людини, шанованого у себе в країні і за кордоном", - сказав Дональд Трамп.

Нагадаємо, в Мережі з'явився фільм про Путіна і крах російської економіки.