ru ua

Хливнюк і Шуров переспівали Леннона заради дітей

Фронтмени двох відомих вітчизняних гуртів стали не першими українцями, поучаствовавшими в проекті від UNICEF

Українські музиканти Дмитро Шуров ("Pianoboy") і Андрій Хливнюк ("Бумбокс") представили власну версію легендарної "Imagine" Джона Леннона. Композиція була записана в студії "Д. И.Ш.У" за участю струнного оркестру в рамках міжнародного проекту від Дитячого фонду ООН UNICEF.

Суть проекту, присвяченого дітям, полягає в тому, що відомі виконавці різних країн світу виконують власні версії цього антивоєнного хіта, наповнюючи його новим колоритом і новим змістом.

Варто відзначити, що Шуров і Хливнюк потрапили в чудову компанію - свої "Imagine" за ініціативою UNICEF вже встигли записати такі зірки, як Кеті Перрі, Х'ю Джекман, Адам Ламберт і багато інших.


До речі, Дмитро і Андрій стали не першими українцями, які взяли участь у проекті. У січні цього року своє бачення "Imagine" показали колишні броварчанки, сестри-близнюки Аня і Соня Купрієнко з популярного нині в Лондоні дуету Bloom Twins, про який Styler розповідав зовсім недавно.

"Під час конфліктів діти потребують більшої допомоги, світі, підтримки і турботи. Дуже важливо будь-яким можливим способом нагадувати всім про проблеми дітей. Сподіваємося, що ця пісня надихне інших артистів та всіх бажаючих українців заспівати і уявити кращий світ для дітей України", - цитує Cultprostir.ua главу представництва UNICEF в Україні Джованну Барберис.

Продюсером композиції став сам Дмитро Шуров, а режисером кліпу - Денис Захаров.

Що ж, давайте подивимося, що у них вийшло, а заодно накладемо подумки на українську реальність слова Леннона.

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...

Правда, в точку?

До речі, нещодавно Дмитро Шуров дав Styler ексклюзивне інтерв'ю.