ua en ru

Христина Соловій показала особисту історію в драматичному кліпі

Христина Соловій показала особисту історію в драматичному кліпі Кадр з відео (YouTube/Христина Соловій)

"Fortepiano" - це зовсім інша Христина, яку слухач ще не знає

Христина Соловій представила новий кліп на авторську пісню "Fortepiano".

Христина запевняє, що це абсолютно нове звучання її творчості. Протягом останніх двох років співачка разом з продюсером Святославом Вакарчуком і саундпродюсером Мілошем Еличем шукала необхідний саунд для композиції.

"Fortepiano" - найдорожча для мене пісня, одна з моїх перших авторських. Впродовж останніх двох років ми кілька разів її записували в студії, але щоразу результат мене розчаровував. Протягом тривалого часу у студіних дискусіях з Мілошем ми все ж дійшли єдиного бачення саунду, і, у підсумку, воно відповідає тому, що я заклала в пісню при написанні. Мілош дуже трепетно підійшов до моїх ідей, і, я певна, - це найкращий результат нашої співпраці за весь час", - коментує співачка.

"Вважаю, що зараз - це найкраща моя пісня. Цим синглом я привідкриваю завісу звучання мого другого альбому, який буде авторським. Народні пісні нікуди не зникають, певна, я ще запишу багато улюблених народних пісень. Проте зараз мені хочеться поділитися зі слухачами частиною своєї історії, своєю музикою", - додала Христина.

Відео з YouTube/Соловій Христина

Виробництво кліпу Соловій довірила команді "Radioaktive Film". Режисером стала Анна Бурячкова. Саме вона запропонувала співачці ідею, в якій Христина ні секунди не сумнівалася.

До речі, серед образів у кліпі можна вгадати Лоліту Володимира Набокова, про яку Христина писала дипломну роботу за спеціальністю "літературна творчість".

Також у кліпі відчувається гротескний реалізм культового серіалу Девіда Лінча "Твін Пікс". Всі ці елементи показують магію емоцій і розкривають артистку з іншого боку.

Нагадаємо, 8 грудня вийшов новий сингл молодий миргородської співачки Абіє "Море".