ua en ru

Ігор Кондратюк: "MELOVIN – найбільш недооцінений журі учасник"

Ігор Кондратюк: "MELOVIN – найбільш недооцінений журі учасник" Фото: Ігор Кондратюк (колаж РБК-Україна)

Відомий телеведучий і продюсер поділився своєю думкою про виступ України на Євробаченні 2018

В Лісабоні в ніч з 12 на 13 травня відбувся фінал міжнародного конкурсу Євробачення 2018. Україну в цьому році представляв MELOVIN – Костянтин Бочаров, переможець шостого сезону Х-фактор. В результаті голосування національних журі та телеглядачів на Євробаченні 2018 Україна посіла 17 місце.

Styler попросив відомого українського телеведучого і продюсера Ігоря Кондратюка оцінити результати конкурсу. За його словами, 17-те місце - це не такий вже й поганий результат.

"Костю журі недооцінило на 19 місць"

"Результат непоганий. Але, можна сказати, я не згоден із тим, як оцінювало журі. З іншого боку, це журі. Я відчуваю, що і в журі бувають всілякі "шоу-бізнесові" історії. По глядацькому голосуванню MELOVIN - сьомий, тому з точки зору європейського глядача він виступив абсолютно достойно", - сказав Кондратюк у коментарі для Styler.

За словами Ігоря Кондратюка, швед Бенджамін Інгроссо з піснею Dance You Off та українець MELOVIN з піснею Under The Ladder - це два учасника, у відношенні яких журі помилилося найбільше, коли ставили їм свої оцінки.

Ігор Кондратюк: "MELOVIN – найбільш недооцінений журі учасник"Фото: Ігор Кондратюк (РБК-Україна)

"MELOVIN – найбільш недооцінений журі учасник. Ми проводили невеличкий аналіз і виявили, що найбільш переоцінений – швед. Шведа поставили на друге місце (за оцінками журі – ред.), а глядачі опустили його дуже низько. Шведа представники жюрі переоцінили на 21 місце. А Костю журі недооцінило на 19 місць. Тобто журі на 19 місць "промазало" по відношенню до того, як оцінили MELOVIN-а глядачі. Австрію також переоцінили дуже сильно, а Італію – недооцінили. На полюсах розбіжностей журі були швед і українець", - прокоментував Ігор Кондратюк.

"Я знаю, якими методами працює Філіп Кіркоров"

Пісню для молдавських виконавців, як відомо, написав Філіп Кіркоров, нагадує Ігор Кондратюк.

"Я зараз нікого не хочу в чомусь звинуватити, але я не вірю, що Кіркоров не розмовляв із російським журі. Я просто в це не вірю! (російське журі дало Молдові найвищі 12 балів – ред.). Я знаю, якими методами працює Філіп Кіркоров. Я колись був в журі "Слов'янського базару", де виступала людина, яка й перемогла в результаті, підопічна Філіпа Кіркорова. Кіркоров підходив і казав: "Я же не могу на вас давить, но…". Ходив котом вліво-вправо. Розумієте? Тому я абсолютно вірю в те, що він так само вчинив по відношенню до професійного російського журі. Я не знаю, піддалося воно чи ні. Але у них є спільні інтереси в шоу-бізнесі, я так розумію. Як і у журі будь-якої країни і будь-якого учасника", - сказав Кондратюк.

Ігор Кондратюк: "MELOVIN – найбільш недооцінений журі учасник"Ігор Кондратюк: "MELOVIN – найбільш недооцінений журі учасник"Ігор Кондратюк: "MELOVIN – найбільш недооцінений журі учасник"

Фото: Репетиція виступу MELOVIN в Лісабоні (eurovision.tv)

З одного боку, низький бал від журі Євробачення засмутив Кондратюка, а з іншого – це не такий поганий результат, каже він.

"Вирішили як вирішили. Вже вийшло як вийшло. Якщо говорити про минулі роки, то журі оцінило Джамалу краще, ніж Лазарєва. Вважаю, що тоді це було абсолютно об’єктивно. Я вважав, що Лазарєв абсолютно банальну пісню співав. Тому журі було об’єктивним. А цього разу журі порахувало, що пісня Кості Бочарова не була сучасною. Їм здалося, що ця пісня не є такою, від якої вони в захваті, - сказав він.

"Не пощастило, бо виступав першим у фіналі"

Багато українців зауважили, що оцінку журі на Євробаченні ввели лише кілька років тому. Проте, за словами Кондратюка, на конкурсі журі було і раніше.

"Наприклад, коли на Євробаченні виступав Саша Пономарьов, журі точно ніяк не впливало. В інші роки журі мало два бали, які розподіляло, коригуючи голоси глядачів своєю країни. Журі на Євробаченні було завжди на випадок, якщо система голосування в тій чи іншій країні з якихось причин не спрацювала. Тоді воно давало голоси за країну", - пояснив продюсер і телеведучий.

При цьому загалом пісня і виступ MELOVIN-а Кондратюку сподобалися.

"Ідеальних номерів не буває. Але я можу сказати, що пісня Кості була непоганою. Але йому також не пощастило, бо виступав першим у фіналі. Перший виступ у фіналі, як показує мій досвід у проекті "Шанс" та "Х-факторі", - це завжди менша глядацька увага. Якби Костя виступав у другому-третьому блоці чи в кінці, це було б суперово. Він би посів вище місце, це абсолютно точно", - звернув увагу Кондратюк.

Відео: Хто став переможцем Євробачення 2018 (video.rbc.ua)

Раніше співачка Руслана прокоментувала виступ MELOVIN на Євробаченні.