ru ua

Ігор Мірошниченко став фольклорним персонажем

Ігор Мірошниченко став фольклорним персонажем Фото: Екс-нардепа побив колишній коханець дружини

Поки правоохоронні органи і журналісти намагаються розібратися в причинах появи синців на обличчі екс-нардепа, соцмережі складають про нього міфи, легенди і анекдоти

"Ми народжені, щоб казку зробити бувальщиною" - схоже, саме цим гаслом керуються останнім часом багато політичні персонажі. І мова йде, на жаль, не про реформи, а про скандали, курйози і інших дивних ситуаціях, в яких звичайним людям було б соромно зізнатися навіть у колі близьких друзів.

Так, 8 листопада стало відомо, що одіозний політик, колишній народний депутат від ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко примудрився зробити бувальщиною навіть не казку, а самий що ні на є вульгарний анекдот про любовний трикутник. Ось тільки побитий виявився не коханець, а колишній чоловік, тобто сам Мірошниченко.

Втім, як все було насправді, поки незрозуміло. За однією версією, Мірошниченко вдарив свою колишню вагітну дружину в живіт коліном, за що і був показово покараний по щасливою випадковості опинилися поруч то слюсарем, то цивільним чоловіком екс-дружини.


За версією ж потерпілого, зайшовши у свою квартиру, де тепер живе колишня дружина з його семирічною дочкою, він зіткнувся з незнайомим чоловіком в одних трусах, яким і був по-звірячому побитий - без пояснень, зате під добірну лайку.

"Вчора близько 21 години 30 хвилин я повернувся з денної прогулянки з донькою. Колишня дружина відкрила після тривалої паузи мені двері моєї квартири, в якій вона проживає з дочкою, пустила нас в будинок. Оскільки протягом дня ми з донькою купили їй кілька речей в магазині, я попросив малу одягнути ці речі, щоб переконатися, що вони їй підходять. У той же час, я вирішив зайти в спальню забрати коричневий светр. Моя колишня дружина сказала, що там моїх речей немає і заходити туди не треба. Однак, я без будь-яких перешкод відкрив двері. На ліжку я побачив людину в нижній білизні, з яким ніколи не зустрічався раніше", - написав екс-депутат на своїй Facebook-сторінці.

Я вже давно не маю ілюзій стосовно правдивості ЗМІ, які сьогодні використовують для політичного кілерства, альо ті, що ст...

Posted by Ігор Мірошниченко on 8 листопада 2015 р.

Мірошниченко також додав, що повернувся в квартиру разом з поліцією, проте чоловіки там вже не було.


Мешканці соцмереж, як завжди, розділилися на три умовні групи: тих, хто вірить синців потерпілого, тих, хто йому ні за що не повірить, але бажав би надати посильну допомогу людині в трусах, і тих, хто малює фотожаби і від душі насолоджується навколополітичним цирком.

Не бачу сенсу підозрювати Ігоря Мірошниченка у брехні в історії з його побиттям: "я побачив чоловіка, з яким ніколи не...

Posted by Іван Оберемко on 8 листопада 2015 р.

Та не вичерпається джерело народної творчості))

Posted by Дмитро Левинський on 8 листопада 2015 р.

Депутатку Кужель з БЮТ відвозять до реанімації нейрохірургії від стусана пляшкою Моршинської (відмінна вірусна реклама, кстат...

Posted by Сергій Марченко on 8 листопада 2015 р.

Якшо вас тиждень не було в фейсбуку – на цій картинці короткий зміст минулого тижня.

Posted by Bohdan Kutiepov on 8 листопада 2015 р.

Кстати, недавно все того же Игоря Мирошниченко облили зеленкою прямо біля стін Печерського суду. Що цікаво, представники міліції у процес не втручалися.