ru ua

Гравець київського "Динамо" розповів, скільки грошей йому потрібно для життя

Гравець київського "Динамо" розповів, скільки грошей йому потрібно для життя Футболісти "Динамо" (фото: facebook.com/fcdynamoua)

У гравця поки що навіть немає автомобіля

Словенський футболіст, півзахисник київського "Динамо" і національної збірної Словенії Беньямін Вербич розповів про рішення перейти в столичний клуб, а також назвав суму, якої йому достатньо для життя.

"Було багато пропозицій, але я вирішив, що на даному етапі це найкращий варіант. Контракт у "Динамо" - найкращий у моїй кар'єрі. Англійською добре говорять Бойко і Циганков. Найсмішніша англійська - у Гармаша, з ним багато смішних ситуацій, англійською він тільки лається. Найбільш жорсткі гравці в команді? Знову Гармаш. Ще Сидорчук - теж жорсткий футболіст, завжди агресивний боротьбі", - розповів він в ефірі програми "Футбольний на голову".

Відео з YouTube/Football Hub

"Для життя мені достатньо 500 доларів в місяць. Автомобіля у мене поки немає, але займаюся зараз цим питанням - купую машину у Мораеса. Якщо він перейде в "Шахтар", то у мене будуть проблеми з автомобілем. Сподіваюся, він продає машину не через це", - зізнався Вербич.

Нагадаємо, що Вербич перейшов у "Динамо" взимку цього року. Сума трансферу склала 2 млн євро. У київському клубі, за даними профільних видань, Вербич заробляє 1 млн євро на рік з урахуванням бонусів.

Раніше легендарний футболіст назвав українців великою нацією.

Чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів?