ru ua

"Їх треба позбавити ліцензії": Приходько жорстко розкритикувала артистів, які виступають в РФ

"Їх треба позбавити ліцензії": Приходько жорстко розкритикувала артистів, які виступають в РФ Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

На думку зірки, їм потрібно заборонити концертну діяльність в Україні

Співачка Анастасія Приходько вважає, що артистів, які їздять виступати в Росію, варто позбавити ліцензії. Про це вона заявила в інтерв'ю Gazeta.uа.

"Їх треба позбавити ліцензії на виступи. Вони можуть повертатися сюди, але без права виступу на території України", - сказала вона.

"Мистецтво все-таки не може бути поза політикою, як не крути. Ми все ж спираємося на вчинки більше, ніж на мистецтво. Ми спочатку дивимося, яка людина, а потім цікавимося його творчістю. Тому я вважаю, що мистецтво і політика поруч ходять", - додала зірка.

Приходько зазначила, що сама жила в РФ сім років, але в зв'язку з подіями, які почалися в 2014 році, вони віддала отримані там нагороди.

"До цього я жила в Росії сім років. Але вже 14 грудня 2013 вийшла на сцену Майдану. Останній концерт в Росії у мене був на Різдво 2014 в Сокольниках. Останнє інтерв'ю - 3 березня на "Першому каналі" в ток-шоу Юлії Меньшової. Останній раз я поїхала в Крим 8 березня 2014. Потім, коли Крим окупували, я для себе вирішила, що більше до Росії не їжджу. Чим далі, тим більше я з Росією рвала. Віддала отримані там нагороди, тому що зрозуміла, що довіряти цій країні не можна вже ніколи. Тому для мене тема Росії закрита", - зазначила співачка.

"Шкода тільки, що багато часу я на неї витратила і не змогла зрозуміти раніше: Україна - це моя мати. А тема Росії мені навіть не цікава. Нехай вони там всі перегризуться. Нехай хоч вішаються. Мені байдуже. Серце не йокне", - підсумувала Приходько.

Раніше Приходько розповіла про сам зворушливому моменті в АТО.