"Саме таким я знала Кузьму": Могилевська поділилася спогадами про легендарного артиста

STYLER Зірки 14.09.2018 - 08:50
Фото: Наталія Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya) Фото: Наталія Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Співачка також поділилася думками про фільм за мотивами творіння артиста

Відома українська співачка Наталія Могилевська поділилася зворушливими спогадами про загиблого музиканта Андрія Кузьменка. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

Артистка відвідала прем'єру фільму "Місто, в якому не ходять гроші", який був знятий за мотивами однойменної повісті Кузьми. Прем'єра відбулася 12 вересня в одному зі столичних кінотеатрів.

"Саме таким я знала Кузьму": Могилевська поділилася спогадами про легендарного артистаФото: Ігор Цишкевич і Наталія Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

"На прем'єрі фільму за мотивами повісті Кузьми, з актором Ігорем Цишкевичем, який зіграв одну з ключових ролей. Фільм неймовірно глибокий! Але саме таким я знала Кузьму... За лаштунками, коли Кузьма закінчував балагурити, він перетворювався у мислителя, - у людину з непопулярними, глибокими думками і судженнями", - розповіла співачка.

Вона також подякувала знімальну групу за роботу над цією кінострічкою. "Я рада, що частину своїх філософських роздумів про життя і людську суть, він залишив у вигляді книги, і я вдячна всім, хто працював над фільмом. Я знаю, що Кузьма хотів в ньому зніматися", - додала Могилевська.

Відео трейлер фільму "Місто, в якому не ходять гроші" (youtube.com/gankafilm)

Нагадаємо, стали відомі імена артистів, які 15 вересня заспівають на стадіоні "Арена Львів" на концерті до 50-річчя Андрія Кузьменка.

Раніше Наталія Могилевська висловилася про сучасні цінності дівчат.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: 17 серпня Андрію Скрябіну виповнилося б 50 років