ru ua

Імрі Зів (Ізраїль) з піснею "I Feel Alive" пройшов до фіналу Євробачення 2017

Імрі Зів (Ізраїль) з піснею "I Feel Alive" пройшов до фіналу Євробачення 2017 Фото: Імрі Зів (eurovisionworld.com)

Ізраїль на Євробаченні 2017 представив співак, який раніше вже неодноразово виступав на конкурсі в якості бек-вокаліста

Імрі Зів, представник Ізраїлю на пісенному конкурсі, що проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавця і відео його виступу у другому півфіналі з піснею "I Feel Alive" - у нас на Styler.

Ізраїль на Євробаченні 2017: Імрі Зів

Імрі Зів (IMRI) - ізраїльський співак з румунськими та українськими коренями. Імрі народився в 1991 році в місті Хід-ха-Шарон. Співом почав захоплюватися в дитинстві, і в шкільні роки був учасником музичного гурту. Під час служби в армії Ізраїлю продовжував співати і виступав в музичному колективі Армії оборони.

Виконавець володіє кількома мовами і співає англійською, іспанською та івритом. Також Імрі освоїв такі музичні інструменти, як гітара і фортепіано.

Ізраїльським телеглядачам Імрі Зів запам'ятався участю в шоу таланів "Голос". Виконавець пройшов в проекті до етапу поєдинків і придбав першу популярність.

Артист озвучив кілька ізраїльських мультфільмів і на даний момент продовжує навчання за спеціальністю "акторська майстерність".

Євробачення - вже знайомий конкурс для Імрі Зива. Він працював бек-вокалістом у учасників від Ізраїлю в 2015-му і 2016 роках. А в 2017-му Імрі вирішив спробувати свої сили на найпопулярнішому музичному конкурсі Європи в якості сольного виконавця. І йому це вдалося. З піснею "I Feel Alive" IMRI переміг у національному відборі "HaKokhav HaBa" і виборов право заспівати на сцені Євробачення в Києві.

Учасник від Ізраїлю виступив у другому півфіналі Євробачення 2017 (11 травня) під порядковим номером 18.

Відео: Виступ Імрі Зів з піснею "I Feel Alive" (YouTube / Eurovision Song Contest)