ua en ru

"Відчував сильні болі": друг Задорнова розповів про останні дні артиста

"Відчував сильні болі": друг Задорнова розповів про останні дні артиста Фото: Михайло Задорнов (facebook.com mzadornov)

Причиною хвороби могла передувати травма голови

Російський артист і гуморист Михайло Задорнов у свої останні місяці життя дуже страждав. Про це повідомив його друг письменник Володимир Качан в інтерв'ю для "Каравану історій".

За словами Качана, хворобі Задорнова передувала травма голови, яку артист отримав в Альпах.

"За кілька років до цього Міша з друзями відправився в Альпи кататися на лижах. Повернувшись, розповідав, як завжди з гумором, про пережиту там "забавну" пригоду. Переїжджали, мовляв, з однієї гори на іншу і раптом виявили, що Задорнов раптово зник. За словами Максима Галкіна, його знайшли стоячим на дорозі з травмою голови лише через три години. Міша не розумів, в якій точці простору знаходиться, і не знав, що сталося", - згадує Качан.

Письменник зазначив, що Задорнов сильно мучився до смерті.

"Міша йшов важко. Про це знали тільки найближчі, буквально кілька людей. Іншим повідомили, що він поїхав лікуватися в Ригу. Говорили так для того, щоб його ніхто не турбував. Насправді останні тижні мій друг згасав у підмосковному реабілітаційному центрі", - сказав Качан.

Гуморист відчував сильні болі і дуже страждав.

"В самому кінці Міша відчував сильні болі і дуже страждав. Зовсім недавно я дізнався, що він готувався піти, навіть написав заповіт. Документ повинні оприлюднити навесні — через півроку після його смерті. Останні кілька тижнів Задорнов перебував у комі", - підсумував один Задорнова.

Нагадаємо, що у блозі Задорнова продовжують з'являтися записи після його смерті.