ua en ru

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркам

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркам Фото: Підсумки року від українських зірок (Колаж РБК-Україна)

Українські артисти підбивають підсумки року, що минає, і діляться планами на 2018-й

.

Для багатьох українських зірок 2017-й рік був динамічним, продуктивним і цікавим. Подорожі, записи нових альбомів і зйомки кліпів, а для когось - і народження сина чи доньки!

Напередодні Нового 2018-го року Styler розпитав українських зірок про те, яким для них був рік, що минає. Також ми попросили артистів поділитися планами на 2018-й.

Марія Бурмака: "Україна дрейфує від Росії, дуже боляче відривається"

"Те, що країна у війні вже 4 роки, то це найболючіше. І всі побажання - вони тьмяніють перед тим побажанням, щоб у країні був мир", - каже співачка Марія Бурмака.

"За цей рік пішла з життя певна кількість людей, яких ми знали. На жаль! Але це відбувається кожен рік. Це все одно болить, і це рана в серці, звичайно ж, - каже Бурмака. - Якщо говорити про те, чим цей рік був хорошим, адже ми все ж хочемо згадувати хороші речі, для мене - дуже багато що".

За словами співачки, в цьому році у неї було кілька сольних концертів, блискуче зіграна програма з групою Gypsy Лірі, вийшла пара хороших відео.

"Я почала співпрацю з Вадимом Лисицею. Те, що він визнаний кращим саундпродюсером (за версією M1 Music Awards 2017 - ред.) - це і моя дуже велика радість. Тому що це людина, з яким я працюю і буду працювати. Але це буде новина наступного року", - повідомила Марія Бурмака.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Марія Бурмака (instagram.com/mariaburmaka)

"Ми робимо кілька пісень з Вадимом і думаємо, з якою робити наш старт", - додала співачка.

Вона каже, що зараз так багато роботи, що колись в гору глянути.

Також в цьому році в житті зірки було багато поїздок за кордон.

"Так що я задоволена цим роком", - зазначила артистка.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Марія Бурмака на церемонії M1 Music Awards 2017 (РБК-Україна)

Ми поспілкувалися з Марією також про зриви цього року концертів відомих українських зірок, які продовжують активно гастролювати по Росії.

"Саме головне, щоб війни не було, і щоб вона закінчилася. Це найголовніше питання. Воно у моральній площині, - коментує співачка. - Якщо говорити про мене, то я, звичайно, не поїхала б кудись, тому що я прекрасно розумію, що відбувається на сході нашої країни. Засуджувати кого-то я теж не можу, тому що у кожного є свої думки з цього приводу, у кожного є свої рішення, і кожен чимось керується. Але це не методи, насправді, - щось зривати. Головне - ходити на концерти українських виконавців і таким чином їх підтримувати, а не щось зривати".

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Марія Бурмака на церемонії M1 Music Awards 2017 (РБК-Україна)

Окремо обговорили важливі підсумки року в українській музиці, особливо після введення квот на радіо в листопаді 2016-го.

"Критики все менше і менше. Коли тільки ввели цей закон про обов'язкову частку пісень державною мовою - зрозуміло, для чого це було зроблено. Тому що Україна дрейфує від Росії. Україна відривається, дуже боляче відривається. І в перший момент дійсно, можливо, радіостанціям не вистачало музичного матеріалу, тому що не так багато якісних великих студій", - пояснює Бурмака.

За її словами, запис в такій студії коштує чималих грошей, але не у всіх музикантів, навіть дуже талановитих, є фінанси, щоб це зробити.

"Якісна музика - це не лише написані ноти і слова; якісна музика - це як це записано, навіть на частотному рівні. Але зараз, коли я іноді слухаю радіо, то просто вражена величезною кількістю висококласного, високоякісного матеріалу, саме записаного. І дуже багато музики. Однозначно це дуже великий плюс", - каже співачка.

Вона вважає, що якби не було цих квот, не з'явилося б в Україні така кількість нових імен в музиці. Але потрібен матеріал.

"Так, спочатку не все було рівно. Дійсно, ми слухали радіо і чули, що звучить краще. Зрозуміло, що тут музиканти більше дозволили собі вкласти фінанси, тому що вони у них були, а десь менше. Музика від цього не стає менш талановитою. Є просто студії з півмільйона, а є, наприклад, по 50 тисяч, тому зрозуміло, що запис різний. Але пройшов рік, це виправдало себе. Музикантів дуже багато класних", - каже зірка.

Відео: Марія Бурмака - "Подарунок" (YouTube/Марія Бурмака)

Марія Бурмака розповіла про свій особистий ритуал у новорічні свята.

"Я кожен рік роблю ось що: коли складаю іграшки, я кладу записку, що я хочу на наступний рік. І коли я починаю наряджати ялинку, я все одно дістаю коробку з іграшками і читаю, що збулося, що не збулося. І це я роблю років десять вже", - зізналася співачка.

Відео: Марія Бурмака. Підсумки року (Styler.rbc.ua)

Микола Тищенко: "Їдемо на тривалий період часу"

2017 рік в життя Миколи Тищенка приніс багато позитиву.

Про це він розповів напередодні новорічних свят. Також він повідомив, куди планує поїхати одразу після Нового року.

"Відкрився новий ресторан, народилася дитина, успішний старт моєї телевізійної кар'єри в новому амплуа, хороші цифри, хороші рейтинги, моя нова сім'я - команда "Ревізор", - зазначив ресторатор, підбиваючи підсумки року, що минає.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Микола Тищенко з дружиною Аллою на врученні музичної премії в Україні (РБК-Україна)

Як повідомив Тищенко, головним критиком в сім'ї є його дружина - Алла Барановська.

"Це перша людина, до якої я звертаюся за порадою, і наш син Давид. Він дуже чітко визначає наше напрям і розвиток", - зізнався телеведучий.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркам

Фото: Микола Тищенко з сином Давидом (Instagram/nikolaytyshchenko)

Нагадаємо, у квітні 2017 року Алла Барановська в одній з клінік США народила Миколі Тищенку сина. Відомо, що у ресторатора підростає син Данило від першого шлюбу. До речі, відносини і весілля з Барановської Тищенко приховував довгий час, як і те, що вона була вагітна від нього. Про народження другого сина він сам повідомив в Instagram:

"Друзі, нещодавно ми з дружиною подарували світові нове життя! Дякую за привітання, ми дуже щасливі!"

Ми поцікавилися у Миколи, чи взяла Алла його прізвище при заміжжі. На що він відповів:

"Так. Аллочка взяла прізвище". Однак, як зізналася сама Барановська, їй легше представлятися і виходити в світ з дівочим прізвищем.

"Іноді прізвище чоловіка приносить не тільки якісь плюси, але і певні проблеми і випробування. Коли люди чують "Микола Тищенко", вони дуже радо його зустрічають, допомагають, а коли приходить дружина Миколи Тищенка, в університет, наприклад, виникають деякі нюанси. Мені легше на своєму прізвищі поки що", - поділилась Алла.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркам

Фото: Алла Барановська та Микола Тищенко (Instagram/allabonya)

"Щоб не користуватися блатом, - додав Тищенко. - У нашій сім'ї не заведено користування якимись можливостями, зв'язками. У нас все, як у звичайних українців, ми працюємо, чого і всім бажаємо".

Як розповів ресторатор та телеведучий, традиційно Новий рік з родиною будуть святкувати в Україні.

"Завжди з родиною, завжди ялинка і всі наші українські традиції. А після Нового року я роблю таке яскраве паті. Називається вона - "Похмелка-паті" в одному зі своїх закладів. Це вже класичний захід. І ми їдемо в кулінарний тур на тривалий період часу. Цього року це буде Азія", - поділився Тищенко. Він додав, що в поїздку з них відправиться велика дружна команда: і сім'я, і кухарі.

Відео: Сім'я Тищенко (Styler.rbc.ua)

"Я буду там вчитися в новій кулінарній школі, - зізнався Микола. - Я завжди вчуся, завжди не стою на місці. Людина, яка все знає, вона приречена на провал".

Співачка СолоХа: "Цього року я народилася"

2017 рік для СолоХи став дуже важливим, тому що саме цього року українці познайомилися з її веселими піснями.

"ЦЬого року я народилася як проект, спасибі Володимиру Бебешко. Ми зняли три кліпи, записали близько 20 пісень, об'їздили майже всю Україну з гастролями, я познайомилася з українцями зсередини, я побачила, як живуть люди не тільки у великих містах, але й в маленьких містечках, селах. Я дуже задоволена цим роком", - зізналася співачка.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: СолоХа (РБК-Україна)

За словами артистки, у новорічну ніч вона планує працювати. У неї заплановано декілька виступів. А вже десь другого січня вона планує з чоловіком і донькою полетіти на відпочинок.

"Хочеться, щоб в Україні був мир, була згода. І надалі, щоб було тільки краще", - бажає на наступний рік співачка.

Відео: СолоХа. Підсумки року (Styler.rbc.ua)

Зазначимо, що співачка СолоХа завжди виглядає яскраво. В основному вона акцентує увагу на національному вбранні. Її фірмова відмінність - пов'язка на голову під назвою "солоха", дизайн якої вона сама розробляє.

"Солоха мого власного виконання. Все я шию на замовлення. Я майже нічого не купую в магазині, тому що все повинно бути індивідуально. Навіть ця сукня, цей пояс - все українське", - коментує артистка.

Ассія Ахат: "Я закінчила альбом в Америці"

Відома українська скрипалька та співачка Ассія Ахат поділилася подробицями свого особистого життя.

Як зізналася вона, 2017 рік, що минає, був відмінним: все, що було задумано в попередньому році - зроблено в цьому.

"Я закінчила альбом в Америці з продюсером Умберто Гатико. Цей альбом був поданий на 8 номінацій "Греммі". Я зробила чудові презентації в Лос-Анджелесі і в Києві", - повідомила артистка.

Відео: Assia Ahhatt - "All-In" EPK (YouTube/AssiaAhhattVEVO)

Також вона поділилася планами на 2018 рік.

"Повним ходом готуємося до туру по Америці і в Україні в березні. Дуже кипить робота. Не вистачає часу. 12 місяців - мало, хочеться хоча б 24", - зізналася Ахат.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Ассія Ахат на церемонії вручення премії M1 Music Awards 2017 (РБК-Україна)

Скрипалька розповіла, що по роботі їй часто доводиться літати в США, але тривалі перельоти її не бентежать. "Я в цьому бачу позитив. У польоті, чим вище піднімається літак, тим більше натхнення приходить, нових думок про роботу, слова пісень, музика, яку я наспівую на диктофон", - поділилася артистка.

У зв'язку з тим, що Асія протягом довгого часу знаходиться в Лос-Анджелесі і Нью-Йорку, де сконцентрований основний шоу-бізнес, вона там орендує квартири. Але при цьому, за її словами, про переїзд в Америку не думає.

"Переїжджати не планую. Тут моя сім'я, я ж не можу залишити своїх коханих і рідних. По можливості - частіше прилітаю в Київ", - зазначила зірка.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркам

Фото: Ассія Ахат на церемонії вручення премії M1 Music Awards 2017 (РБК-Україна)

Також артистка відверто розповіла про своє 15-річного сина Філіпа. Це друга дитина зірки. Його батько - Ігор Баленко - відомий український бізнесмен. Нагадаємо, від першого шлюбу у Асії є вже дорослий син Данило. "Філіп дуже відповідальний. Майже щодня він ставить нам запитання: як ви думаєте, що ви мені порадите, ким мені бути. Складно відповісти на його питання, тому що Філіп добре вчиться, і за складом мислення він - аналітик, вчить математику вже 6 років", - поділилася Ахат.

Але при цьому, за словами артистки, він шалено любить футбол і багато років займається ним.

"Зараз Філіп грає в команді "Локомотив". Він страшно любить футбол, точно так само як математику. Ось такий унікальний у мене синок. Тому дуже складно направити його кудись", - зізналася зірка.

Однак, як поділилася Асія, вона б не хотіла, щоб Філіп був футболістом. "Тому що це дуже травматично, і за роки занять футболом він вже мав багато травм. І ми щоліта лікуємо ноги, суглоби", - зазначила Ахат.

Відео: Ассія Ахат. Підсумки року (Styler.rbc.ua)

Оля Полякова: "У нас почався шоу-бізнес! Зірки почали заробляти!"

Популярна українська співачка підбила підсумки року, що минає, Зірка похвалилася нам особистими досягненнями 2017-го року.

"У мене багато чого хорошого сталося: я зібрала три Палаци "Україна"; зробила наймасштабніший тур в історії України: ніхто його ще не переплюнув, і навіть народні артисти, - це 68 міст, повні аншлаги скрізь; зйомки в кіно: я тепер актриса. Тому для мене це був дуже класний рік, і мені шкода навіть, що він закінчується. І дуже сподіваюся, що майбутній буде не гіршим", - поділилася Оля Полкова.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Оля Полякова та Михайло Ясинський на церемонії вручення премії M1 Music Awards 2017 (РБК-Україна)

У 2017 році співачка випустила кілька вибухових відеокліпів, кожен з яких набрав більше двох мільйонів переглядів на YouTube.

Як заявляє співачка, 2017-й рік був успішним для неї, і у фінансовому плані в тому числі.

"Ми пишемо собі бізнес-плани, творчі плани, тому що я працюю не одна, у мене є ціла команда. Ми підходимо до творчості професійно. Ми наймаємо соцгрупи для досліджень: чим їм подобається Оля Полякова, як би вони хотіли, щоб вона змінилася. Це ціла серйозна система "шоубізнесова", яка починає працювати. У нас почався шоу-бізнес! Зірки почали заробляти!" - зізналася зірка.

Відео: Оля Полякова - Номер Один (YouTube/Оля Полякова)

Хороші заробітки в українських артистів - останні роки три, запевняє артистка.

"Але в цьому - ми взагалі добре заробляємо. Нарешті у нас є статус - не просто зірка, а зірка - це підкріплена грошима одиниця, яка вже може дозволити собі шубу, лімузин, дім і все, що може дозволити собі справжня зірка", - зазначила Полякова.

За словами артистки, у наступному році вона буде робити все, щоб залишатися народною улюбленицею і радувати своїх шанувальників крутими піснями, "Щоб жодна людина не залишалася в нудьзі на своєму святі: на весіллі, дні народження, хрестинах", - додала вона.

Відео: Оля Полякова. Підсумки року (Styler.rbc.ua)

На питання: "чи хоче Оля Полякова стати народною артисткою", співачка відповіла з гумором:

"Ця галочка ваша? Ні, ви знаєте, я раніше хотіла, тому що давали місце на Байковому кладовищі, але оскільки цю опцію забрали, це стало не потрібно. Без Байкового кладовища мені і даром не потрібно це ваше звання!"

У Новому 2018 році зірка побажала українцям лише одного - миру!

Світлана Тарабарова: "За ці кілька років ми відчули себе українцями"

Для української співачки, композитора і автора пісень Світлани Тарабарової, відомої своєю патріотичною позицією і частими гастролями в зоні АТО, 2017-й рік пройшов дуже продуктивно Тарабарова разом зі своєю командою провела безліч концертів у різних куточках країни і попрацювала над двома новими кліпами.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Світлана Тарабарова (instagram.com/tarabarova)

У 2017 році Тарабарова багато працювала над записом нових пісень, які вже встигли стати справжніми хітами. Також зняла два кліпи: вони швидко набрали багато переглядів на каналі співачки в Youtube.

“У цьому році у нас вийшло два хіта. "Добре з тобою" і "Цунамі". Вийшло два кліпи яскравих. Вони вже мають багато переглядів. Хіти - це для артистів дуже важлива тема. Також у нас було багато концертів. Можу сказати: рік був напружений і, напевно, щасливий", - поділилася думками Тарабарова.

За її словами, хіти для артиста завжди важливі, але головне - не гнатися за тим, щоб створювати тільки хіти, а не "просто пісні".

Відео: Кліп Світлани Тарабарової на пісню "Цунамі" (Youtube-канал Tarabarova.com)

“Треба, щоб процес створення нової пісні не перетворився в гонку за треком, який повинен у що б то не стало стати популярним. Треба просто дарувати людям позитивні емоції. Я намагаюся писати світлі пісні, щоб вони радували людей", - каже Стас.

В інтерв'ю ми не могли не запитати про Світлану військових у зоні АТО, до яких вона часто їздить з концертами. За її словами, багато військових засмучені тим, що війна довго триває.

“Всі дуже втомлені зараз: і солдати, і цивільні. Панує така, знаєте, негативна атмосфера. Однак я своїми світлими піснями завжди намагаюся їх підбадьорити, говорити: “Ей, все буде добре! Головне – вірити у світле майбутнє!" - каже Тарабарова.

Відео: Інтерв'ю Світлани Тарабарової для Styler (Styler.rbc.ua)

Навіть у складних ситуаціях співачка радить не здаватися і вірити в хороше, адже саме віра в краще налаштовує на те, щоб щось робити, а не впадати в депресію.

“Напевно знаю одне: за ці кілька років ми відчули, що ми – українці. Багато української музики народилося під час війни. З одного боку, це дуже боляче, а з іншого – це неймовірно круто, адже в нас прокидається щось людяне! І я це поважаю", - сказала вона.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Яскрава і стильна Світлана Тарабарова (instagram.com/tarabarova)

Зараз багато артистів з України виступає в Росії і навіть отримує нагороди, нагадує Тарабарова.

Але, за її словами, забороняти концерти таких артистів все одно не варто: “Забороною ми робимо тільки гірше. Свій вибір повинні зробити тільки глядачі, якщо вони проти артиста, який заробляє в Росії. На даний момент Росія - це країна-агресор. Це ті люди, які прийшли до нас додому і вбивають наших хлопців і забирають наше". "Проте люди, на жаль, продовжують купувати квитки на концерти таких артистів. Якщо б вони не купували, то так би проголосували – "ти нам не потрібен". Але, на жаль, люди купують і купують квитки далі. Це болюча тема. Як для мене, так і для кожного з нас", - пояснила Тарабарова.

Співачка Alyosha: "Народження нового життя" і "Маленький секрет"

2017-й рік для відомої української співачки Alyosha був дуже насиченим. Саме під кінець року вийшов її новий альбом, а до цього – новий кліп. Протягом 2017-го співачка побувала з гастролями в багатьох містах України.

Alyosha дуже вдало поєднує кар'єру співачки з материнством: вона і її чоловік Тарас Тополя (лідер гурту Антитіла – ред.) виховують двох синів - Романа та Марка.

Навесні 2017-го співачка навіть стала переможницею в категорії "Мама року" на щорічній премії "Viva! Найкрасивіші 2017". Alyoshа дивує всіх своєю енергійністю, адже крім турботи про хлопчиків, встигає активно гастролювати і записувати нові пісні. Видання називає зірку "супермамою".

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Співачка Alyosha з чоловіком Тарасом Тополею на церемонії M1 Music Awards (РБК-Україна)

Незадовго до Нового року Styler поспілкувався з Alyosha про те, яким був для нього рік, що минає. Також ми попросили її поділитися планами на 2018-й. Виявилося, що в 2017 році Alyosha побувала в Туреччині та Єгипті, а протягом року інтенсивно працювала над новим альбомом.

“Я подорожувала в цьому році. І в Єгипті була, і в Туреччині була вперше в житті, трошки щось побачила. Навесні була в Єгипті, а восени – в Туреччині. Співачка зізналася: в обох країнах вона була вперше в житті, тому й Туреччина, Єгипет, стали для неї відкриттям.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркамФото: Співачка завжди радує фанатів елегантним і вишуканим образомь (instagram.com/alyoshasinger)

"В Єгипті була на відпочинку, а в Туреччині була на роботі. Це для мене такі країни, які я вперше для себе відкрила", - розповіла Alyosha в коментарі для Styler.

2017 рік для співачки дуже продуктивним. "У нас багато справ, і всі дуже насичено. Максимально намагаємося зробити так, щоб в цьому році все встигнути. Так, щоб сталося все, що ми запланували. Плани на наступний рік вже є. Але все, що ми повинні були зробити в цьому році, ми встигаємо, слава богу", - сказала Alyosha.

Тим часом у співачки протягом року було чимало роботи в Києві. Зокрема, вона готувала до випуску новий альбом. Над альбомом артистка в команді з музичним продюсером Вадимом Лисицею працювала протягом двох років.

Відео: Співачка Alyosha про підсумки 2017 року в інтерв'ю для Styler (video.rbc.ua)

Платівка "Маленький секрет" отримала назву завдяки однойменному синглу, який Alyosha презентувала у 2015 році на останньому місяці вагітності. Таким чином співачка алегорично порівняла плід свого натхнення з народженням нового життя.

Серед вже добре відомих пісень до платівки увійшло п'ять нових, раніше невиданих треків, ремікси, а також спеціальна версія пісні "Калина", яку артистка представила на церемонії нагородження M1 Music Awards.

Відео: Alyosha - "Калина" (Youtube-канал Alyosha)

Кожну композицію в альбом співачка підбирала дуже ретельно. "Для мене важлива кожна пісня. Моя музика завжди йде від серця. Тільки за такої умови створюються справжні пісні, які люди відчувають і розуміють", - поділилася співачка.

Також у цьому році у неї вийшов кліп на пісню "На фоні Париж". Цікаво, що відео кліпу просочилося в мережу за кілька днів до офіційної прем'єри. Як потім стало відомо, це сталося через неуважність дистриб'юторської компанії.

Співачка TAYANNA: "Особисте життяцього року трохи постраждало"

Співачка TAYANNA (сценічний псевдонім Тетяни Решетняк - ред.) провела 2017-й рік дуже продуктивно.

"Для мене цей рік був дуже плідним! Ми випустили альбом, відзняли відео на пісню "Шкода". В цілому, ми провели дуже багато роботи! Працюємо зараз над сольним концертом, над туром по Україні. Готуємося до новорічних свят, звичайно, з новою програмою. Тому цей рік був дуже насиченим, і просто прекрасним у плані творчості, в плані роботи ", - прокоментувала TAYANNA.

Відео: Інтерв'ю TAYANNA для Styler (Styler.rbc.ua)

Але, за її словами, через інтенсивну роботу часу на особисте життя протягом року зовсім не залишалося.

"На жаль, особисте життя в цьому році трохи постраждало. Його не було! Але цього року я подорожувала неодноразово, побувала в багатьох країнах. Робила собі такі маленькі триденні і чотириденні вікенди, щоб надихнутися на нові звершення", - сказала вона.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркам

Фото: TAYANNA, Алан Бадоєв і Макс Барських на церемонії вручення музичної премії M1 Music Awards (прес-служба)

Протягом року шанувальники і журналісти задавалися одним питанням: чи повернеться фаворитка нацвідбору " Євробачення-2017 на сцену конкурсу? У грудні цього року стало відомо, що на Євробачення співачка все-таки повернеться.

В ефірі всеукраїнських радіостанцій TAYANNA зробила офіційну заяву: у 2018 році вона знову побореться за право представляти Україну на найпрестижнішому музичному конкурсі континенту. Для цього вона буде крутити свої пісні по українському радіо.

Відео: Кліп TAYANNA на пісню "Шкода" (Youtube-канал TAYANNA)

Щоб визначитися з конкурсною піснею, на радіостанціях кілька днів поспіль лунали чотири пісні-претендента з україномовного альбому TAYANNA "Тримай мене". Всі чотири пісні досить різні і оригінальні: вони об'єднують і народну, і танцювальну музику, фанк і неймовірний вокал самої артистки.

The Hаrdkiss: "Все нові співробітництва будуть наступного року"

Українська співачка Юлія Саніна, солістка групи The Hardkiss, нагадала, що цього року у її команди завершився великий тур містами України. У той же час Саніна не дуже хоче розкривати плани на наступний рік.

За її словами, краще дочекатися настання 2018го, і вже тоді оголошувати плани, які повинні реалізуватися.

Відео: Інтерв'ю The Hardkiss для Styler (Styler.rbc.ua)

"У цьому році ми закінчили наш великий тур і почали запис нового альбому, який вийде вже в новому році. І ми до нього дуже готуємося до нового альбому і до нового туру. Всі нові співробітництва будуть на наступний рік, тому що ми поки пишемо новий альбом і готуємо нові проекти ", - розповіла Саніна.

Співачка ILLARIA: "Відзначаю десять років творчої діяльності"

Відома українська співачка ILLARIA запевняє: 2017-й рік був для неї дуже цікавим!

"У мене рік був дуже цікавий! Була чергова спроба потрапити на Євробачення, і я дуже щаслива, що саме так сталося. З'явилася прекрасна пісня. З'явилися нові прихильники - і в Україні, і за кордоном. Мене запросили, зрештою, до складу національного журі Євробачення. У мене вийшло багато нових цікавих робіт, а зараз готуються цікаві проекти. Будемо скоро записувати дует з Анжелікою Рудницькою", - розповіла співачка.

"В країні війна вже 4 роки, і це найболючіше": яким 2017-й запам'ятався українським зіркам

Фото: Співачка ILLARIA (facebook.com/illaria.ethno)

Відео: "Світ належить мені" - ILLARIA (ILLARIAmusic)

Також цього року Іларія планувала зробити тур, але через маленький вік своєї дочки вирішила перенести його на наступний рік.

"Донечка вимагає поки що багато мого часу, тому я вирішила перенести тур на наступний рік, щоб це не було для неї настільки драматично. Тому що вона дуже мамина, я можу поїхати максимум на тиждень. На більше поки не відпускає. На наступний рік буде трішки легше: вона вже пішла в садок, стала більш соціальною і вона вже більше розуміє", - розповідає артистка.

Нагадаємо, раніше зірки привітали українців з наступаючим 2018 роком.