ua en ru

Видання Billboard назвало жінку року

Видання Billboard назвало жінку року Фото: Селена Гомес (instagram.com/selenagomez)

Стало відомо, хто отримав звання "Жінка року" за версією музичного тижневика

Авторитетне американське видання Billboard, присвячене музичній індустрії, нагородило 25-річну співачку Селену Гомес титулом "Жінка року", який в 2016 році належав поп-зірці Мадонні. Про це повідомляється на сайті видання.

Голова Billboard Media Group Джон Амато прокоментував вибір журналу. Він зазначив, що саме Селена дійсно заслуговує бути "жінкою року".

Видання Billboard назвало жінку року

Фото: Селена Гомес (instagram.com/selenagomez)

Варто відзначити, що в 2017 році в топ-10 в чарті Billboard Hot 100 потрапляли відразу кілька пісень Гомес. Зокрема, "Bad Liar", "Fetish" і "It Is not Me". У топ-10 чарту Billboard 200 увійшли п'ять дисків молодої виконавиці, а альбоми "Revival" і "Stars Dance" – очолили цей чарт.

Свою нагороду Селена Гомес отримає на щорічній церемонії Billboard Women in Music, яка відбудеться 30 листопада в Лос-Анджелесі.

Видання Billboard назвало жінку року

Фото: 25-річна "жінка року" (instagram.com/selenagomez)

Нагадаємо, в 2016 році таку нагороду отримала поп-діва Мадонна, в 2015-му – епатажна Леді Гага, а в 2014-му – Тейлор Свіфт.

Раніше повідомлялося, що відома американська поп-зірка Мадонна була удостоєна титулу "Жінки року" за версією журналу Billboard за вагомий внесок у музичну індустрію.

У своїй промові на церемонії співачка згадала про поп-ідолів, які пішли з життя за останні десять років.

"Я думаю, що найбільш дивна річ, яку я коли-небудь робила, це те, що я досі тут. Майкл пішов. Тупак пішов. Принц пішов. Вітні пішла. Емі Уайнхаус пішла. Девід Боуї пішов. Але я все ще стою. Я один із щасливчиків, і кожен день я вдячна за це", - сказала вона.

За її словами, в музиці вона надихалася прикладом Девіда Боуї і, дивлячись на нього, вирішила, що можна робити що завгодно. До того ж, звертаючись до залу, Мадонна говорила про рівність статей, чоловічий шовінізм, сексизм тощо.