ru ua

Відома українська співачка буде працювати на ростб

Відома українська співачка буде працювати на ростб Фото: Анна Седокова (instagram.com-annasedokova)

Зірка народилася в Києві, але, схоже, забула, що вона - українка

Українська співачка Анна Сєдокова влаштувалася працювати на російський телеканал СТС. Про це повідомляють російські видання.

Стало відомо, що канал СТС відправив Анну Сєдокову у навколосвітню подорож. Разом зі своїми дітьми співачка буде перевіряти, які країни у світі найкраще підходять для відпочинку з сім'єю.

"Седокова дуже рада, що їй дісталася така можливість. Вона зможе поєднати роботу і відпочинок. Крім цього, її діти будуть завжди поруч з нею. Що може бути краще? Кожна мама просто мріє про таку роботу", - пишуть російські ЗМІ.

Загалом має вийти 10 випусків даного пізнавального шоу, з тривалістю 25 хвилин кожен. Точна дата виходу "Навколо світу під час декрету", поки невідома.

Анна Седокова народилася в Києві у 1982 році. У шість років Анна стала учасницею народного ансамблю України "Світанок", а після закінчення школи поступила в Київський національний університет культури і мистецтв.

Колишня солістка "золотого" складу української жіночої поп-групи "ВІА Гра". Пішовши з групи "ВІА Гра" Анна знялася для чоловічого журналу Maxim. Також вона знялася для журналу Playboy.

З 2008 року стала працювати на російському телебаченні. Зараз Седокова регулярно виступає в РФ. Влітку цього року артистка навіть заспівала на Палацовій площі в честь Дня Росії.

Нагадаємо, що відома українська співачка Анна Седокова, яка виступає в Росії, показала шанувальникам, як виглядала в 13 років. Виконавиця також розповіла про своє життя та бідності в ті роки.