ua en ru

Відомого російського актора знайшли мертвим: з'явилися подробиці трагедії

Відомого російського актора знайшли мертвим: з'явилися подробиці трагедії Фото: Подробиці смерті відомого російського актора (pixabay.com/Myriams)

Актор відомий за серіалом "Морські дияволи"

У Санкт-Петербурзі помер відомий актор Сергій Салеев. Про це повідомляє Рен-ТВ.
Відомо, що 48-річний актор помер ще 1 листопада, але трагедію з невідомої причини тримали в таємниці.
Сергія Салєєва виявила його дівчина Ольга. Актор перебував у ванній і був без свідомості. Вона викликала медиків, а також сама намагалася допомогти Сергію до їх приїзду. Однак зусилля виявилися марними: близько десятої години вечора 48-річний Салеев помер.

За словами Ольги, Сергій Салеев в останні дні перед смертю вживав багато алкоголю.
Салееву незадовго до цього встановили відразу три зубних імпланта і стоматолог порадив полоскати свіжі протези спиртом. Дану пораду, на думку друзів, Салеев сприйняв надто буквально, внаслідок чого пішов у запій. Цю версію озвучує і близька подруга Салєєва, актриса Ольга Торощина.

Відомого російського актора знайшли мертвим: з'явилися подробиці трагедії

Фото: Сергій Салеев (facebook.com/sergej.saleev)

7 листопада тіло Сергія Салєєва кремували.

"Життя – найкраще, що дано таким нестримним ідіотам, як ми, віддають "неробам" в залі найкраще, сокровенне, щире. Слава професії, слава, Акторам слава!" - такими словами завершується його останній пост в Facebook.

Відомого російського актора знайшли мертвим: з'явилися подробиці трагедії

Скріншот поста (facebook.com/sergej.saleev)

Після смерті Салєєва залишилося без господаря кілька котів і собака. Актор дуже любив тварин.

Ольга Торощина розповіла про те, як Салеев ставився до тварин:
"Одного разу він вийшов з квартири, поспішав на репетицію... А біля дверей кішка пузата лежить. Пищить, кричить і збирається народжувати. Яка вже тут репетиція! З театру дзвонять, лаються і обурюються: "Салеев, негідник, ти де?! Зовсім знахабнів?!" Але Серьога поки пологи у страдниці не прийняв, і все сімейство у себе не розмістив, з дому не вийшов. А потім кошенят поставив на лапи, мамку підлікував і всіх в хороші руки пристроїв".

Сергій Салеев народився 20 липня 1969 року в Пермі. У 1994 році закінчив Пермський інститут культури і мистецтв. У 1995 році працював в Пермському театрі драми. В 1996 році - актор Єкатеринбурзького театру "Волхонка". У 2004-2005 роках працював у ЦК "Урал" - керівник театрального колективу. У 2006-2007 роках - ведучий ранкового ефіру на Радіо "Maximum". У 2007-2010 роках був актором і режисером Єкатеринбурзького театру "Волхонка". Створив і поставив етнічний проект "На Уралі так було". З 2011 року - актор Санкт-Петербурзького драматичного театру "Коло".

Сергій Салеев - творець сценарію першого в історії Єкатеринбурга свята "День Народної Єдності". В його активі створення циркового спектаклю "Таємниці старого цирку" в циркової студії "Арлекіно" при Єкатеринбурзькому цирку. Також у 2008 році він створив сценарій і провів вперше в театральній формі 12-й всеросійський цирковий фестиваль "Цирк нашого дитинства" (Єкатеринбурзький цирк). З 2007 року знімався в кіно. Зіграв у серіалах "Справа була у Гаврилівці", "Важняк. Гра на виліт" і "Морські дияволи. Смерч-3".

Нагадаємо, помер відомий радянський актор.