ru ua

Відомий музикант облаштував секс-темницю для неповнолітніх "вихованок"

Відомий музикант облаштував секс-темницю для неповнолітніх "вихованок" Фото: VEVO

Ар Келлі звинуватили в педофілії

Американського музиканта в стилі ритм-н-блюз Ар Келлі (R. Kelly) звинуватили в розбещенні неповнолітніх і примусі дівчат до орального сексу. У документальному фільмі BBC3 колишня коханка артиста, 34-річна Кітті Джонс, зізналася, що він навіть обладнав для цього секс-темницю. Про це повідомляє The Guardian.

Джонс розповіла, що Келлі "тренував" багатьох дівчат, і вона побувала у нього в секс-темниці близько 10 разів. "Мені представили одну з дівчаток, яку, як мені сказав Келлі, він "тренував" з тих пір, як їй було 14 років, - це його слова. Я побачила, що вона одягнена як я, що вона говорить те, що я говорю , і її манери були схожі на мої. Ось тоді в моїй голові клацнуло, що він доглядав за мною, щоб я стала однією з його вихованок. Він називає їх своїми вихованцями", - заявила дівчина.

Джонс також стверджує, що одного разу музикант змусив одну дівчину повзти до неї по підлозі і займатися з нею оральним сексом. "Він сказав: "Це одна з моїх чортових вихованок, я натренував її. Вона навчить тебе, як бути зі мною"", - процитувала колишня дівчина Келлі.

Відомо, що раніше 21 дівчина звинуватила виконавця в сексуальному насильстві. В тому числі, одного разу суд звинуватив його у виготовленні дитячої порнографії. Келлі відмовився коментувати ці заяви.

Нагадаємо, що актора, який планував викрити педофілів, підрізали ножем.