ua en ru

"Як з ланцюга зірвалися": чоловік Повалій розповів росЗМІ про "цькування" співачки в Україні

"Як з ланцюга зірвалися": чоловік Повалій розповів росЗМІ про "цькування" співачки в Україні Таїсія Повалій (фото: vk.com/taisiya_povaliy_official)

Таїсія Повалій, як і раніше, живе в Києві

Українці не можуть пробачити співачці Таїсії Повалій, яка виїхала жити і виступати в РФ, великої любові росіян. Про це сказав чоловік і продюсер співачки Ігор Ліхута в інтерв'ю одному російському виданню.

"Останнім часом українські ЗМІ як з ланцюга зірвалися - яку тільки нісенітниця не вигадують про Таїсію Повалій. Певних артистів вибрали як мішень і методично цькують", - сказав він.

"Таю називають подругою то Путіна, то Януковича. Але самий безглуздий слух, який про нас пустили, ніби ми кинули все в Україні і переїхали жити в Росію. Це, звичайно, не так. Таїсія Повалій, як і раніше, живе в Києві, де у нас є і квартира, і будинок. І їхати нікуди не збирається, незважаючи на те, що можливості працювати там вона позбавлена - нам не дозволяють виступати в рідній країні, забороняють радіостанціям випускати в ефір наші пісні навіть українською мовою. І Тая, народна артистка України, постійно стикається з негативом в свою адресу. У Києві живуть мама і наш син Таїсії. Зрозуміло, їхати і вони не збираються", - додав Ліхута.

Нагадаємо, що Денис Повалій у складі тріо Nude Voices брав участь у шоу Голос країни. Правда, його участь у проекті закінчилася скандалом.

"Він показав себе дуже добре, але його все одно довбають і твердять: "Син Повалій, син Повалій", немов це злочин", - заявив продюсер.

Інформацію про те, що Повалій і Ліхута купили квартиру в Москві, чоловік артистки назвав "нісенітницею".

"Ми вже десять років знімаємо в Москві житло, але власною квартирою тут не володіємо. Правда, у нас є половина невеликого таунхауса на березі моря в іспанському містечку Аліканте. На щастя, не придумують поки, що ми туди хочемо виїхати назавжди", - запевняє Ліхута.

Відео: РБК-Україна

До речі, український продюсер придумав спосіб карати артистів, які виступають в Росії.