ua en ru

Каменських здивувала несподіваною заявою про новий бізнес в Росії

Каменських здивувала несподіваною заявою про новий бізнес в Росії Фото: Настя Каменських (instagram.com/kamenskux)

Співачка зібралася підкорити весь світ

Відома українська співачка вирішила запустити свій власний бізнес в Росії. Про це повідомила сама співачка в інтерв'ю для передачі "Стіл замовлень" на RU.TV.

Анастасія Каменських, яка почала сольну кар'єру під псевдонімом NK, розповіла про те, що збирається запустити власний бізнес в Росії. Це буде власна лінія спортивного одягу під брендом "NK Sport".

Крім того, співачка планує в майбутньому розширити свій бізнес і на інші країни, зокрема Казахстан і Білорусь.

"У мене вийшло створити і запустити свою лінію одягу під назвою "NK Sport". До речі, незабаром, я думаю, і тут. Вона з'явиться, і в Казахстані, і в Білорусі. У 2018 році я планую поширити свій одяг, щоб він був доступнішим", — заявила Каменських і додала, що хоче створювати більше краси.

Крім того, співачка збирається випустити серію косметики, а після – колекцію нижньої білизни "NK World".

Каменських здивувала несподіваною заявою про новий бізнес в РосіїКаменських здивувала несподіваною заявою про новий бізнес в РосіїКаменських здивувала несподіваною заявою про новий бізнес в Росії

Фото: Лінія спортивного одягу від Каменських facebook.com/NKsport-For-You)

Зазначимо, що нещодавно група "Потап і Настя" оголосила про паузу у спільній творчості. Однак перервалася лише низка їх виступів, співпрацювати Настя і Олексій Потапенко продовжують. Саме Потап написав Насті трек "#Этомояночь".

А от в іншому інтерв'ю, для "Російського радіо", Настя Каменських повідомила, що не виключає можливості того, що знову возз'єднається з Потапом і додала, що "повернення їх буде і буде грандіозним". Однак, часових рамок не ставить.

"Ми самі поки не розуміємо, на який термін поставили паузу. Ну а взагалі, пауза має на увазі під собою повернення, при чому, грандіозне, шалене! І не зрозуміло ще, в якому амплуа ми це повернення реалізуємо", - сказала вона в ефірі "Російського Радіо".

До речі, Каменських вирішила засвітитися у відомому російському шоу.