Канал "Україна" готує промо-ролик для Одеського кінофестивалю c Ейданом Тернером у головній ролі

Понеділок 15 травня 2017 13:47
Канал "Україна" готує промо-ролик для Одеського кінофестивалю c Ейданом Тернером у головній ролі
Фото: Зірка "Хоббіта", актор Ейдан Тернер (надано прес-службою телеканалу)

Результат спільної роботи можна буде побачити незабаром в ефірі телеканалу "Україна"

Телеканал "Україна" готує промо-ролик для 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, головним героєм якого став відомий актор Ейдан Тернер. 

Зйомки промо-ролика проходили в кінці квітня в Одесі. Над сценарієм працювала креативна команда телеканалу "Україна", а режисером ролика став Ігор Стеколенко.

"Ми були раді створити промо-ролик для нашого партнера - Одеського міжнародного кінофестивалю, який ми підтримуємо в цьому році вже вшосте. Перед креативною командою стояло завдання донести три найголовніші складові фестивалю - кіно, Одеса, море. Можемо гордо сказати, що у нас все вийшло. Головна ідея ролика полягає в тому, що кожен повинен знайти своє кіно. Решту - побачите зовсім скоро", - коментує Тетяна Свєтлова, директор з маркетингу телеканалу "Україна". 

"Канал "Україна" - надійний партнер Одеського міжнародного кінофестивалю протягом багатьох років. У цьому році наше партнерство досягло абсолютної синергії. Робота над промо-роликом була дуже плідною, завдяки зусиллям усієї креативної команди телеканалу, режисера ролика Ігоря Стеколенко, і, звичайно ж, участі головного героя іміджевого відео - актора Ейдана Тернера, який давно став надійним другом Одеського кінофестивалю", - сказала Вікторія Тігіпко, засновник і керуючий партнер інвестиційної компанії TA Ventures, Президент Одеського міжнародного кінофестивалю.

altaltalt
 

 

Фото: Зйомки промо-ролика для Одеського кінофестивалю c Ейданом Тернером (прес-служба телеканалу)

Актор Ейдан Тернер, який виконав головну роль у промо-ролику,  відомий широкому загалу завдяки ролі гнома Кілі в фільмі "Хоббіт", а також головній ролі Росса Полдарка в серіалі "Полдарк".

У промо-ролику Ейдан грає самого себе. Актор також брав активну участь у підготовці відео і вносив свої фінальні корективи в ролик.

"Зйомки проходили дуже весело. Було приємно співпрацювати з командою. Ми всі дуже старалися, працювали нон-стоп. Було обрано хороші локації, а кадри, які я вже побачив, вийшли чудовими. Мені цікаво подивитися на результат",  - ділиться своїми враженнями від зйомок Ейдан.

Нагадаємо, що телеканал "Україна" є генеральним інформаційним партнером Одеського міжнародного кінофестивалю протягом 6 років, найбільш важливого заходу для кіноіндустрії України, який об'єднує міжнародних й українських акторів, режисерів, сценаристів і продюсерів на одному майданчику.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся