ua en ru

Касир Бузова і бомж Лепс: Кіркорова висміяли за новий кліп (відео)

Касир Бузова і бомж Лепс: Кіркорова висміяли за новий кліп (відео) Фото: Філіп Кіркоров (instagram.com/annasedokova)

Креативним продюсером кліпу виступив Іван Ургант

Скандального російського виконавця Філіпа Кіркорова висміяли в мережі через випущений кліпу на пісню "Цвет настроения синий". Відповідний відеоролик був опублікований на сторінці Youtube.

В ньому можна помітити таких російських виконавців, як Ольгу Бузову, яка перетворилася на злого "касиро", а також Миколу Баскова і Григорія Лепса, які постали перед глядачами в образі бомжів.

Більш того, в кліпі можна помітити співака Тіматі, який перетворився в багатодітного батька-кавказця і В'ячеслава Мошнова (Слава КПРС) – він постає в образі молодого хлопця-мажора з модного клубу.

При цьому самого Кіркорова можна помітити в перуці, яка нагадує зачіску іншого виконавця – Івана Дрьоміна (Фейс).

Видео6 новий кліп Кіркорова (Youtube-канал/StarPro)

За два дні ролик встигли переглянути понад 4,5 мільйона разів. Однак користувачі були явно не в захваті від такої "самодіяльності" Кіркорова.

"Він намагається погнатися за трендами, але ж народний артист Росії, крутить факи на право і на ліво" - сказав користувач Дарик Рашетников.

"Це точно Кіркоров? Я тепер іншої думки про нього" - підкреслив юзер "Нерти Пэрсон".

"Жах,Кіркоров лається матом, фак показує, що буде далі?" - уточнила користувач "Сая Зая".

"Жах кліп ,хоча сама пісня звучить норм .Думаю, якщо діти подивляться, як тато себе веде в кліпі, стрьом! Треба завжди тримати марку і обличчя! Якщо тобі не властиво за життя похабщиною займатися, навіщо публічно це робити на мільйони, навіть представивши одну пісню" - сказала користувач Олена Новосьолова.

Касир Бузова і бомж Лепс: Кіркорова висміяли за новий кліп (відео)

Фото: скріншот коментарів (Youtube-канал/StarPro)

До речі, Анна Сєдокова, 35-річна українська співачка, опублікувала черговий знімок з роботи в Instagram. Незважаючи на анонс завершальної частини популярного шоу "Битва талантів", шанувальників більше хвилює зовнішній вигляд артистки.