"Київ виглядав би, як Алеппо": Скрипка пояснив, що врятувало Україну від повномасштабного вторгнення РФ

STYLERЗірки        30.10.2016 - 12:59
Фото: Олег Скрипка (Ivona)
Фото: Олег Скрипка (Ivona)

Співак провів паралелі між російською агресією у Сирії та Україні

Сирія взяла удар на себе, коли розпочалася російська агресія в Україні. Проте все, що можуть робити українці, тільки шкодувати про загиблих від авіаналетів сірійців. Про це в інтерв'ю виданню "Вголос" сказав відомий український співак, лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка.

"От як ми ставимося до війни в Сирії? Ну так, нам шкода їх. І все. Це не наша війна. Але недавно у мене була така візія: я вважаю, що Україні дуже пощастило, насправді. Тому що, коли відбулася оця страшна річ зі збиттям "Боїнга", ну, це очевидний факт, що вони хотіли збити свій літак і просто по своїй "ісконной" недолугості збили інший літак. І потім ми бачимо картинки зруйнованого Алеппо – міста в Сирії. І я подивився на цю фотку, і я зрозумів, якщо б вони дійсно влучили у свій літак, отак виглядав би Дніпропетровськ чи місто Київ", - вважає Скрипка.

За словами співака, українцям "дуже пощастило", але таку карму треба відпрацювати, ставши кращіми.

"Чому так "бабахають" Сирію? Тому що не змогли "розбабахать" Україну і треба кудись випустити оцю жахливу пару. І вони цим сирійцям все там викинули. Видно, що наш астральний двійник – це Сирія. Вони, насправді, той жахливий удар на себе взяли. І я думаю, що в Україні все буде гаразд. Все буде добре. Але нам, мабуть, оцю карму якось треба відпрацювати чи стати інакшими", - каже музикант.

Скрипка вважає, що Україна повернеться до Європи і буде будувати нормальне суспільство.

До речі, на Донбасі воїни АТО разом з дружинами захищають країну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся