ua en ru

Кім Кардашян поділилася переживаннями і розповіла про нервовому зриві Каньє Уеста

Кім Кардашян поділилася переживаннями і розповіла про нервовому зриві Каньє Уеста Фото: Кім Кардашян і Каньє Уест (instagram.com/kimkardashian)

Зірка реаліті-шоу поділилася власними переживаннями

У листопаді минулого року Кім Кардашян довелося пережити не дуже вдалий період свого життя. Зірку пограбували в Парижі, погрожуючи її життю, а потім її чоловік - відомий реапер Каньє Уест, ліг в лікарню з нервовим виснаженням. Через деякий час Кардашьян вирішила розповісти про досить непростий період свого життя.

В одному з нових епізодів реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" Кім розповіла, наскільки непросто їй було під кінець 2016 року. Під час одного з концертів її чоловік репер Каньє Уест втратив голос і скасував концерт. Пізніше музикант через нервовий зрив скасував весь свій тур, і його помістили в реабілітаційну клініку.

Кім Кардашян поділилася переживаннями і розповіла про нервовому зриві Каньє Уеста

Скріншот з посади облікового запису instagram.com/kimkardashian

"Він ніколи не відпочивав. Але все буде добре. Це змусило його взяти паузу, яка йому дійсно потрібна. Я думаю, йому це тільки на користь. Просто я відчуваю такий тягар відповідальності й тиск від того, що мені доводиться багато чого робити самій. Після того пограбування я просто залишалася вдома і дозволяла йому піклуватися про все. Я так виснажена. Я, навіть, до телефону не підходила кілька днів", - розповіла Кім Кардашян.

Вона зізналася, що всі дуже хвилюються за стан Каньє, а вона, в свою чергу, підтримує чоловіка в складний для нього період.

До речі, 67-річний вітчим Кім Кардашян остаточно "вбив" Брюса Дженнера.