ua en ru

Кіт Герінгтон зіграв свого далекого родича в новому серіалі від HBO

Кіт Герінгтон зіграв свого далекого родича в новому серіалі від HBO Фото: HBO

Актор виконав роль організатора Порохової змови

Кіт Герінгтон, відомий роллю Джона Сноу в "Грі престолів", повернувся на HBO в серіалі під назвою "Порох", який складається з трьох частин. У ньому розповідається про події Порохової змови проти англійського та шотландського короля Якова I. Актор виконав роль організатора змови Роберта Кейтсбі, який насправді є його прямим предком. Про це повідомляє Romper.

В інтерв'ю The Independent Герінтон зізнався, що пов'язаний зі своїм персонажем по материнській лінії, але погодився грати його не тільки з цієї причини: "Дівоче прізвище моєї матері - Кейтсбі, а моє середнє ім'я - Кейтсбі. Так, у мене є з ним сімейний зв'язок , але по більшій мірі це була ідея, яка здалася дозрілою для втілення ... Я не міг зрозуміти, чому це не драматизували раніше. Це така значна частина типово англійського фольклору". Зйомки змінили думку актора про свого предка: "Перш ніж я вплутався в це, я припускав, що якимось чином я міг би пишатися ним. Головна зміна полягала в тому, що я відчайдушно жалів його після цього. Як ви побачите, він дуже сумна людина, яка торкнулася до однієї великої речі".

Як виявилося, у Харінгтона також є предок, на якого Кейтсбі напав. У розмові з The Sun він зізнався, що по батьківській лінії його предком є ​​чоловік, який був у парламенті в той час, коли Роберт намагався його підірвати. Не секрет, що у актора є аристократичне коріння: його актор тато 15-й баронет Харінгтон, а бабуся - в шостому поколінні нащадок короля Карла II.

Прем'єра "Пороха" відбулася 18 грудня на каналі HBO.